اخبار

برگزاری نهمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان اصفهان

نهمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان با حضور معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار اصفهان برگزار شد.
برگزاری نهمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان اصفهان
نهمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان با حضور معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حیدر قاسمی در نهمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان اصفهان با تقدیر از نظرات کارشناسان حاضر در جلسه گفت: مسائل حوزه نظام و انقلاب اسلامی مباحث فرآیندی است که بر اساس برنامه ریزی صحیح می‌توان پیرامون آن اطلاع رسانی انجام داد.

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار اصفهان با بیان اینکه انقلاب اسلامی یک انقلاب فرهنگی است، خاطرنشان کرد: در دوران دفاع مقدس نیز از ظرفیت فرهنگ و اعتقادات بهره بردیم و امروز نیز هر زمان در سطوح مختلف به مباحث فرهنگی توجه کردیم نتیجه مثبتی حاصل شده است.

قاسمی با اشاره به اینکه تحقق انقلاب اسلامی با همدلی و اتحاد اتفاق افتاد و امروز نیز لازم است از ظرفیت‌های موجود برای متحدکردن مردم بهره برد، تصریح کرد: با نمایش موفقیت‌ها، پرهیز از تفرقه و تلاش برای اتحاد می‌توان برای ارائه دستاوردهای انقلاب اسلامی به مردم بهره برد.

حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری نیز در این جلسه با تسلیت شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها پس از بررسی مصوبات جلسه گذشته به قرائت دستور جلسه در خصوص استفاده از ظرفیت دهه فجر برای اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی پرداخت و گفت: دستاوردهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی در حوزه‌های مختلف بسیار گسترده بوده اما با وجود گسترش وسایل ارتباط جمعی بسیاری از این دستاوردها مغفول مانده و به اطلاع مردم به صورت کامل نرسیده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با اشاره به وجود رسانه‌های متنوع مکتوب و دیداری اعم از مجازی و حقیقی در سطح استان خاطرنشان کرد: ظرفیت بسیار خوبی در زمینه اطلاع رسانی در سطح استان اصفهان وجود دارد که با برنامه ریزی صحیح و دقیق در جلسات شورای اطلاع رسانی استان می‌توان برای ارائه دستاوردهای نظام اسلامی در طول ۴۱ سال گذشته برنامه داشت و از ظرفیت دهه فجر نیز در این زمینه استفاده شود.

وی با اشاره به جایگاه مطلوب شورای اطلاع رسانی استان اصفهان در بین شوراهای اطلاع رسانی استان‌ها اظهار کرد: شورای اطلاع رسانی بر اساس اتفاقات رخ داده تصمیم می‌گیرد آن جریانات به چه نحو اطلاع رسانی شود اما شیوه و روش اجرای این تصمیمات در جلسات تخصصی ‌تر اتفاق خواهد افتاد.

در ادامه سایر اعضا به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود پیرامون دستور کار جلسه پرداختند و در ادامه جلسه با مصوباتی به اتمام رسید.

خاطرنشان می‌شود، نهمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان اصفهان با حضور اصغر مختاری معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای و مرضیه باقرصاد رئیس گروه رسانه و تبلیغات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان و سایر مدعوین ۳ بهمن در دفتر معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار اصفهان برگزار شد.

۳ بهمن ۱۳۹۸ ۱۸:۰۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |
اخبار مرتبط

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید