اخبار

آغاز هجدهمین​ آزمون سراسری قرآن و عترت در اصفهان

آغاز هجدهمین​ آزمون سراسری قرآن و عترت در اصفهان
هم‌اکنون همزمان با سراسر کشور هجدهمین ​آزمون سراسری قرآن و عترت در اصفهان با حضور مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیرکل حوزه وزارتی آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، شرکت کنندگان در هجدهمینآزمون سراسری قرآن و عترت در شهرستان اصفهان هم‌اکنون رقابت خود را در بزرگترین مانور قرآنی استان اصفهان که در آستانه دهه فجر همزمان با سراسر کشور در سطح استان برگزار می‌شود، با حضور محمدمهدی احمدی مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیرکل حوزه وزارتی و حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آغاز کردند.

حیدر قاسمی معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار اصفهان و مرتضی خدمتکار مشاور ارتباطات و ساماندهی معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در این آزمون حضور یافته و از روند اجرایی آن بازدید کردند.

در شهرستان اصفهان آزمون کتبی به صورت متمرکز در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) و به تفکیک خواهران در حوزه‌های دانشکده فنی مهندسی، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، سالن ورزشی، سالن فردوسی و برادران در دانشکده حقوق و علوم انسانی برگزار می‌شود.

هجدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت در ۴ گروه امتحانی و ۱۶ رشته در گروه های امتحانی شامل گروه ترجمه و مفاهیم قرآن کریم، گروه معارف اهل بیت (علیهم السلام)، گروه حفظ قرآن کریم و گروه آموزش الکترونیک امروز جمعه ۱۱ بهمن برگزار می‌شود.

این آزمون در رشته‌های تفسیر سوره بقره، ترجمه و درک معانی سوره بقره، حفظ و ترجمه نهج‌البلاغه، حفظ و ترجمه صحیفه سجادیه و نیایش‌های امام سجاد(علیه السلام)، حفظ جزء ۳۰، حفظ جزء اول، حفظ سوره بقره، حفظ پنج جزء اول، حفظ ۱۰ جزء اول، حفظ ۱۵ جزء اول، حفظ ۲۰ جزء اول، حفظ ۲۵ جزء اول، حفظ کل قرآن کریم،‌ سبک زندگی و سیره معصومین(۱ و ۲) و روخوانی قرآن در حال برگزاری است.

۱۱ بهمن ۱۳۹۸ ۰۸:۳۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید