اخبار

بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از هجدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت

بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از هجدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با حضور در هجدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت از روند برگزاری این آزمون بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری در بازدید از هجدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت در شهرستان اصفهان با اشاره به استقبال داوطلبان از این آزمون گفت: استان اصفهان با ۱۴۳۰۱ نفر رشته شرکت کننده رتبه اول را از نظر تعداد داوطلب در کل کشور به خود اختصاص داده و در بین شهرستان‌های کشور نیز شهر اصفهان با ۶۲۶۹ نفر رشته در رتبه اول قرار دارد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان خاطرنشان کرد: این آزمون‌ها در شناسایی استعدادها نقش به سزایی داشته و اصلی ترین نکته این آزمون شناخت توانایی‌های قرآن آموزان است.

وی تاکید بر اینکه لازم است محور تمام فعالیت‌های فرهنگی قرآن باشد، اظهار کرد: فعالیت‌های قرآنی در رشد و توسعه فرهنگی کشور نقش موثری دارد و در شور و هیجان به کار و تلاش در مباحث فرهنگی ایجاد می‌کند.

خاطرنشان می‌شود، هجدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت در شهرستان اصفهان با حضور محمدمهدی احمدی مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیرکل حوزه وزارتی، حیدر قاسمی معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار اصفهان، مرتضی خدمتکار مشاور ارتباطات و ساماندهی معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و حجت الاسلام و المسلمین یعقوبی رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل ۱۱ بهمن در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) برگزار شد.

۱۱ بهمن ۱۳۹۸ ۱۴:۲۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید