اخبار

آزمون‌های سراسری قرآن و عترت یکی از اصلی‌ترین مبانی ارزیابی عملکرد موسسات قرآنی است

آزمون‌های سراسری قرآن و عترت یکی از اصلی‌ترین مبانی ارزیابی عملکرد موسسات قرآنی است
مشاور ارتباطات و ساماندهی معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بازدید از هجدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت در شهرستان اصفهان آزمون‌های قرآنی را مبنای ارزیابی عملکرد موسسات و مراکز قرآنی مردمی سطح کشور دانست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، مرتضی خدمتکار در بازدید از هجدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت در شهرستان اصفهان با تقدیر از فعالان برگزاری این آزمون در استان اصفهان گفت: برگزاری آزمون‌های سراسری قرآن و عترت با هدف گفتمان سازی قرآن در بین آحاد جامعه به خصوص نسل جوان و نوجوان اتفاق می‌افتد تا گفتمان قرآنی، گفتمان حاکم بر فضای فرهنگی کشور باشد.

مشاور ارتباطات و ساماندهی معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی آزمون‌های قرآنی را مبنای ارزیابی عملکرد موسسات و مراکز قرآنی مردمی سطح کشور دانست و خاطرنشان کرد: حمایت‌های معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بر مبنای عملکرد موسسات قرآنی مردمی در حوزه‌های مختلف به ویژه آموزش‌های قرآنی است و کسانی که در آزمون سراسری قرآن و عترت شرکت کردند به صورت ویژه خروجی و محصول فعالیت موسسات قرآنی شناخته می‌شوند.

وی اظهار کرد: در هجدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت بیش از ۱۲۰ هزار نفر از قرآن آموزان و فعالان قرآنی در چهار گروه مفاهیم قرآن کریم، گروه معارف اهل بیت (علیهم السلام)، گروه حفظ قرآن کریم و گروه آموزش الکترونیک شرکت کردند و امیدواریم تا پایان ساعت اداری فردا شنبه ۱۲ بهمن ماه نتایج مرحله کتبی این آزمون روی خروجی قرار گیرد تا مرحله شفاهی در دهه اول اسفند برگزار شود.

خدمتکار اظهار کرد: تا پایان سال از ۵ هزار نفر از برگزیدگان این آزمون و نیز از موسسات قرآنی مردمی که موفق به کسب نتایج برتر شده باشند، تقدیر می‌شود.

۱۱ بهمن ۱۳۹۸ ۱۴:۲۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید