اخبار

همزمان با آغاز دهه فجر؛

بازدید مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از نمایشگاه هنرمندان اصفهان

بازدید مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از نمایشگاه هنرمندان اصفهان
مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیرکل حوزه وزارتی در جریان سفر به اصفهان از نمایشگاه انجمن نقاشان اصفهان بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، محمدمهدی احمدی مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیرکل حوزه وزارتی 12 بهمن ماه و همزمان با آغاز دهه مبارک فجر از نمایشگاه انجمن نقاشان اصفهان واقع در نگارخانه مجتمع فرهنگی هنری استاد فرشچیان بازدید کرد.
وی در بازدید از این مجموعه با تمجید از آثار به نمایش در آمده در این نمایشگاه گفت: از آثار موجود در این نمایشگاه مشخص است که هنرمندان این مجموعه ذهن بسیار پویایی دارند.
مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطرنشان کرد: آثار هنری این مجموعه نشان از توان و ظرفیت بالای هنرمندان اصفهان دارد.
احمدی همچنین در ادامه از بخش‌های مختلف مجتمع فرهنگی هنری استاد فرشچیان بازدید و در جریان روند فعالیت های این مجتمع قرار گرفت.
خاطرنشان می‌شود، نمایشگاه انجمن نقاشان اصفهان مجموعه آثار ٢۴ نفر از هنرمندان با موضوع آزاد از ٣ تا ٢٣ بهمن ماه با تکنیک گواش، رنگ و روغن، کلاژ و اکلریک به نمایش در آمده است.
مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین در ادامه از پروژه تالار مرکزی اصفهان بازدید و پیرامون روند اجرای این پروژه نکاتی را یادآور شد.

احمدی روز گذشته به منظور حضور در هجدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت اصفهان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان حاضر و در جریان روند این آزمون در شهرستان اصفهان قرار گرفت.

۱۲ بهمن ۱۳۹۸ ۱۳:۴۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید