اخبار

دیدار اعضای ستاد دهمین جشنواره فیلم فجر اصفهان با جانبازان اصفهان

دیدار اعضای ستاد دهمین جشنواره فیلم فجر اصفهان با جانبازان اصفهان
اعضای ستاد دهمین جشنواره فیلم فجر اصفهان و هنرمندان استان با جانبازان آسایشگاه جانبازان شهید مطهری ره اصفهان دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری در دیدار اعضای ستاد دهمین جشنواره فیلم فجر اصفهان با جانبازان اصفهان با اشاره به دستورات دینی پیرامون تکریم جانبازان و ایثارگران گفت: کسانی که ارزشمندترین سرمایه یعنی جان خود را در راه آرمان و اعتقادشان بذل می‌کنند در قله ایثار و فداکاری قرار دارند و تکریم از چنین بزرگوارانی وظیفه شرعی و انسانی همه است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از تشییع شکوهمند سپهبد شهید سلیمانی به عنوان نمونه‌ای از جلوه عشق و ارادت مردم به شهید و شهادت یاد و خاطرنشان کرد: دهمین جشنواره فیلم فجر اصفهان را با حضور در خانه ایثارگران شهید مطهری ره اصفهان آغاز کردیم چرا که استمداد از این بزرگواران برای ما بسیار ارزشمند است.

وی تصریح کرد: هنرمندان سینماگر استان متعهد هستند و امروز به آسایشگاه جانبازان شهید مطهری(ره) و فردا نیز در گلستان شهدا حاضر می‌شویم تا نشان دهیم اهالی هنر و سینما قدرشناس فداکاران به کشور هستند و پیمان می‌بندیم که همواره در مسیر شهدا باشیم.

خاطرنشان می‌شود، دیدار اعضای ستاد دهمین جشنواره فیلم فجر اصفهان با جانبازان اصفهان با حضور محمدعلی جعفری معاون امور هنری و سینمایی، رضا دهقانی رئیس گروه سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی استان اصفهان، هنرمندان، سینماگران و اصحاب رسانه استان 12 بهمن در آسایشگاه جانبازان شهید مطهری ره اصفهان انجام شد. 
۱۲ بهمن ۱۳۹۸ ۱۹:۱۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید