اخبار

برگزاری کارگروه فضای مجازی ستاد دهه فجر استان اصفهان

برگزاری کارگروه فضای مجازی ستاد دهه فجر استان اصفهان
کارگروه فضای مجازی ستاد دهه فجر استان اصفهان با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری در کارگروه فضای مجازی ستاد دهه فجر استان اصفهان با تاکید بر اینکه فضای مجازی فرصتی است که می‌توان از آن برای فعالیت‌های فرهنگی موثر بهره برد، گفت: لازم است هم در فضای حقیقی و هم در فضای مجازی با برنامه و طرح وارد فعالیت شد تا نتیجه کار اثرگذار باشد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با اشاره به ظرفیت خوب فضای مجازی در شهرستان‌های استان خاطرنشان کرد: فضای مجازی در شهرستان‌ها ظرفیت خوبی دارند که قابل بهره برداری بوده و نباید از آن غفلت شود.

وی با اشاره به برگزاری نمایشگاه کسب و کار فضای مجازی با رویکرد کودک و نوجوان در اصفهان اظهار کرد: این نمایشگاه فرصت خوبی برای ارائه دستاوردهای این حوزه با محوریت کسب و کار است و می‌تواند در رونق کسب و کار در فضای مجازی بسیار موثر باشد.

حجت الاسلام انصاری پیرامون برگزاری دومین نمایشگاه ملی توسعه کسب و کار فرهنگی دیجیتال در فضای مجازی با رویکرد کودک و نوجوان از ۲۷ تا ۳۰ بهمن ماه جاری در سیتی سنتر اصفهان تصریح کرد: اصفهان در حوزه هنرهای سنتی و مدرن سرآمد کشور بوده و می‌توان از ظرفیت هنرمندان نیز در این نمایشگاه بهره برد.

خاطرنشان می‌شود، کارگروه فضای مجازی ستاد دهه فجر استان اصفهان با حضور اصغر مختاری معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین معتمدی مسئول دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی استان و سایر اعضای کارگروه 13 بهمن در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.

 

 

 

 

۱۳ بهمن ۱۳۹۸ ۱۶:۴۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید