اخبار

مهدی سلیمانپور مسئول نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خور و بیابانک شد

مهدی سلیمانپور مسئول نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خور و بیابانک شد
مهدی سلیمانپور مسئول نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی خور و بیابانک شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، عباس بلانیان در حاشیه مراسم افتتاح این نمایندگی و معرفی مسئول نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی خور و بیابانک گفت: استقرار ادارات به‌ویژه اداره فرهنگ و ارشاد در این شهرستان بسیار ضروری بود.

فرماندار خور و بیابانک افزود: خور و بیابانک، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نداشت و فعالیت های فرهنگی، هنری آن توسط اداره فرهنگ و ارشاد نایین انجام می‌گرفت. این شهرستان خور و بیابانک دارای ظرفیت‌های بالایی در بخش فرهنگ و هنر است و باید به ظرفیت‌های این بخش توجه شود.
مشاور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان نیز در حاشیه این مراسم گفت: یکی از مهمترین برنامه‌ها در این شهرستان که با ایجاد نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی دنبال می‌شود، تشکیل شورای فرهنگ عمومی است که یکی از نیازهای اساسی این شهرستان محسوب می‌شود.
حجت الاسلام رمضانعلی معتمدی افزود: حمایت از هنر و هنرمندان از دیگر ماموریت‌های ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی است که فعالیت‌های این بخش نیز با راه‌اندازی این اداره سامان خواهد یافت.
در این مراسم که با حضور فرماندار، اعضای شورای اداری و مدیران کانون‌های فرهنگی هنری شهرستان خور و بیابانک برگزار شد، از ماشااله فخارزاده رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نایین به پاس پیگیری های مجدانه و انجام امور این شهرستان تقدیر و تشکر به عمل آمد و مهدی سلیمانپور به‌عنوان مسئول نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خور و بیابانک معرفی شد.
نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خور و بیابانک ۱۵ بهمن ماه در ساختمان قبلی فرمانداری، افتتاح و راه اندازی شد.

۱۶ بهمن ۱۳۹۸ ۱۴:۲۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید