اخبار

افتتاح دو نمایشگاه هنری همزمان با آغاز برنامه‌های هفته قرآن و عترت استان اصفهان

افتتاح دو نمایشگاه هنری همزمان با آغاز برنامه‌های هفته قرآن و عترت استان اصفهان
همزمان با آغاز برنامه‌های هفته قرآن و عترت استان اصفهان دو نمایشگاه از آثار استاد موحدیان و نیز مجید و فاطمه مطهرنیا با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری در مراسم افتتاح نمایشگاه استاد موحدیان با بیان اینکه از چنین نمایشگاه‌هایی که در زمینه معارف دینی برگزار می‌شود استقبال کرده و افتخار می‌کنیم چنین هنرمندانی در اصفهان حضور دارند، از شهروندان اصفهانی دعوت کرد از این نمایشگاه بازدید کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه آیات، روایات، مفاهیم قرآنی و معارف اهل بیت علیهم السلام با زیبایی، لطافت و هنرنمایی در قالب هنر خلق شده که روح انسان را صیقل می‌دهد.

نمایشگاه آثار استاد محمد موحدیان عطار با عنوان کتیبه‌های ماندگار قرآن و عترت با 32 اثر با موضوع قرآن و عترت از 19 تا 23 بهمن در نگارخانه سعدی حوزه هنری اصفهان برگزار شده است.

همچنین در ادامه حجت الاسلام انصاری نمایشگاه آثار برش ساقه گندم اثر مجید و فاطمه مطهرنیا خواهر و برادر نایینی باعنوان بوستان بسم الله که 30 اثر با موضوع بسم الله الرحمن الرحیم از 19 تا 25 بهمن در نگارخانه کوثر برگزار شده را افتتاح و از آن بازدید کرد.

خاطرنشان می‌شود، افتتاح  دو نمایشگاه همزمان با آغاز برنامه‌های هفته قرآن و عترت استان اصفهان با حضور مهدی احمدی‌فر رئیس حوزه هنری استان اصفهان، حجت‌الاسلام و المسلمین یعقوبی رئیس گروه قرآن و عترت و اصغر مختاری معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان 19 بهمن انجام شد.

۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۵:۲۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید