اخبار

برگزاری دهمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان اصفهان

برگزاری دهمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان اصفهان
دهمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان با حضور معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حیدر قاسمی در دهمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان اصفهان با گرامیداشت ایام الله دهه فجر به دو برنامه پیش‌رو از جمله ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به هویت ما گره خورده و از این نظر بسیار حائز اهمیت است بنابراین لازم است پیرامون حضور شکوهمند مردم در این راهپیمایی همچون سال‌های گذشته اطلاع رسانی شود.

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار اصفهان در ادامه به لزوم توجه به روش‌های اطلاع رسانی که موجب حضور حداکثری واجدان شرایط در انتخابات شود، تاکید کرد و افزود: علاوه بر صدا و سیما، شبکه‌های اجتماعی نیز در زمینه اطلاع رسانی بسیار اثرگذار هستند که لازم است از ظرفیت آنها استفاده شود.

حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری نیز در این جلسه با گرامیداشت ایام دهه مبارک فجر پس از بررسی مصوبات جلسه گذشته به قرائت دستور جلسه پرداخت و بر ضرورت بررسی عوامل موثر بر ارتباط اثربخش مدیران و رسانه‌ها تاکید کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در ادامه با اشاره به انتخابات پیش‌رو خاطرنشان کرد: لازم است در رسانه‌ها به اصل حضور مردم توجه و به این موضوع پرداخته شود.

در ادامه سایر اعضا به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود پیرامون دستور کار جلسه پرداختند و در ادامه جلسه با مصوباتی به اتمام رسید.

خاطرنشان می‌شود، دهمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان اصفهان با حضور اصغر مختاری معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای و مرضیه باقرصاد رئیس گروه رسانه و تبلیغات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان و سایر مدعوین ٢٠ بهمن در دفتر معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار اصفهان برگزار شد.

۲۰ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۴۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید