اخبار

در آستانه یوم الله ۲۲ بهمن؛

مجتمع فرهنگی هنری غدیر شهرستان سمیرم به افتتاح و بهره‌برداری رسید

مجتمع فرهنگی هنری غدیر شهرستان سمیرم به افتتاح و بهره‌برداری رسید
مجتمع فرهنگی هنری غدیر شهرستان سمیرم در آستانه یوم الله ۲۲ بهمن با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان به افتتاح و بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الله غلامی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان در مراسم افتتاح مجتمع فرهنگی هنری غدیر شهرستان سمیرم با تبریک ایام دهه مبارک فجر گفت: با همراهی و تعامل دستگاه‌های دولتی و بخش خصوصی پروژه‌های نیمه تمام بسیاری را به افتتاح و بهره‌برداری رساندیم که این مسئله نشان از توانایی مدیران بخش‌های غیر دولتی است.

حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری نیز در این مراسم با گرامیداشت یوم الله ۲۲ بهمن گفت: تشییع با شکوه سردار سلیمانی نشان داد مردم ما قدردان قهرمانان کشور خود هستند و مراسم باشکوه شهید سپهبد سلیمانی بار دیگر جلوه‌ای از اتحاد و همبستگی مردم را به دنیا نشان داد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با اشاره به نگاه معنوی انقلاب اسلامی به مقوله انسان خاطرنشان کرد: افرادی که انسان را فراتر از مادیات دانسته و به معنویت او توجه دارند به نیازهای فرهنگی او اهمیت بیشتری مبذول می‌دارند و برای این نیازها تلاش می‌کنند.

وی فرهنگ را مهم‌تر از سایر ارکان یک جامعه موفق دانست و تصریح کرد: اگر فرهنگ صحیح باشد به دنبال آن سایر مسائل درست می‌شود و از طرف دیگر نیز دشمن نقطه اتکای تهدید خود را فرهنگ قرار داده و از این نظر توجه به موضوعات فرهنگی و تلاش در این زمینه بیش از گذشته حائز اهمیت شده است.

حجت الاسلام انصاری اصلی‌ترین شاخصه انقلاب را بحث فرهنگی آن دانست و افزود: در طول چهل و یک سال گذشته همواره از گردنه‌ها و تهدیدها به مدد فرهنگ عبور کردیم و امروز نیز که یکی از کشورهای صاحب قدرت در زمینه نظامی هستیم دلیل این بازدارندگی ما تکیه به فرهنگ مقاومت است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با تاکید بر اینکه اصلی‌ترین سرمایه‌ یک سرزمین سرمایه انسانی آن کشور است، گفت: علاوه بر سرمایه انسانی، زیرساخت‌های فرهنگی نیز نقش موثری در تقویت برنامه‌های فرهنگی دارد و امروز با افتتاح این مجتمع یکی از دغدغه‌های اصلی شهرستان در حوزه فرهنگ برطرف می‌شود و امیدواریم برنامه‌های فاخر و موثری برای مردم در این مجموعه اجرا شود. 

خاطرنشان می‌شود، مراسم افتتاح مجتمع فرهنگی هنری غدیر شهرستان سمیرم با حضور حجت الاسلام و المسلمین دهقانی امام جمعه، محمدرضا عسگریان فرماندار و مرتضی نادری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سمیرم۲۱ بهمن انجام شد.

 

۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۲۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید