اخبار

شب شعر انقلاب در زواره اردستان

شب شعر انقلاب در زواره اردستان
شب شعر انقلاب در سالن دکترشریعتی زواره اردستان باحضور شاعران، مسئولین شهرستان وعلاقمندان به شعر و ادب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، شب شعر به همت شهرداری زواره و با همکاری اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان اردستان وانجمن شمس زواره درسالن دکترشریعتی این شهر برگزار شد.

در این محفل ادبی که به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد، بصیرت رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان ضمن تبریک ایام الله پیروزی شکوهمند انقلاب و همچنین تسلیت فراررسیدن چهلمین روز شهادت سردار رشید مقاومت و همراهان شهید ایشان درباره اهمیت شعر و شاعری گفت: شکوفایی استعدادها از مواهب شب‌های شعر است چرا که زبان هنرو به ویژه شعر از رساترین شیواترین ابزارهایی است که با آن مفاهیم را می شود به مخاطبین انتقال داد.

بصیرت افزود: دشمنان از این ابزار برای تغییر افکار استفاده می کنند و به خورد جوانان جهان اسلام می دهند بنابراین ما که وارث تمدن و هنر اصیل ایرانی و اسلامی هستیم باید بتوانیم از دنیای امروز پیشی بگیریم.

وی افزود:دراین راستا وظیفه سنگینی بر دوش شاعران ادبا و هنرمندان است که در این مسیر حرکت کنند و هویت ایرانی اسلامی خودمان را تحکیم ببخشند.

سپس شاعران زواره واردستان در هشت بخش سروده های خود را قرائت کردند ودرپایان به برندگان مسابقه و به بیگی به عنوان بهترین شاعر به انتخاب حضار جوایزی اهداگردید.

در خبر دیگر از اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان اردستان، محفل انس با قرآن در مسجد امامزاده موسی (علیه السلام) اردستان به همت اداره فرهنگ وارشاد اسلامی و اداره تبلیغات و بسیج شهرستان برگزار شد.

۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ۱۹:۰۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید