اخبار

حضور پرشور کانون‌های فرهنگی هنری مساجد فریدن در راهپیمایی ۲۲ بهمن

حضور پرشور کانون‌های فرهنگی هنری مساجد فریدن در راهپیمایی ۲۲ بهمن
کانون های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان فریدن با حضور حداکثری خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر با آرمان های امام خمینی(ره) و انقلاب اسلامی بیعت کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، کانون های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان فریدن با حضور حداکثری خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر با آرمان های امام خمینی(ره) و انقلاب اسلامی بیعت کردند.

سیده مریم عبدالهی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فریدن در پیامی به شرح ذیل از حضور پرشور مدیر مسئولان و اعضاء کانون های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان قدردانی نمود:

خسته مباد گامهای استوارتان، سربلند باد پرچم همت و آزادگی تان، درود خدا بر عزم راسخ و بصیرت بی‌همتایتان که همیشه در لحظه‌ی نیاز، صحنه رویارویی با بد دلان و بدخواهان را عرصه‌ی پیروزی حق میسازد و نمایشگاهی از عزت و عظمت می آراید. و سپاسی از ژرفای دل و جان، آفریننده‌ی هستی را که دست قدرت خود را در عزم و ایمان و بصیرت شما نمایان ساخت و در چهل و یکمین سالروز تولد جمهوری اسلامی، نیرومندی و سرزندگی این نظام را که بر ایمان و اعتماد به نفس ملتی کهن تکیه زده است، بیش از همیشه به رُخ دشمنان کشید.

اینجانب ضمن شکرگذاری به درگاه خداوند متعال و افتخار و سربلندی به وجود مردمی هوشیار و غیرتمند از جوشش ایمان و تجلی بصیرت و حضور شما مردم آگاه و با بصیرت در راهپیمایی دشمن‌شکن یوم‌الله ۲۲ بهمن از خلق حماسه‌ای دیگر در اعلام حمایت از رهبر فرزانه انقلاب و همه ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که تمامی یاوه‌گویی و سیاه‌نمایی‌های استکبار جهانی و رسانه‌های اجیر شده آنها را نقش بر آب ساختید، تشکر و قدردانی می‌كنم.

۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ۱۳:۵۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید