اخبار

جلسه کمیته اطلاع رسانی تبلیغات، امور فرهنگی و فضای مجازی ستاد خدمات سفر در لنجان برگزار شد

جلسه کمیته اطلاع رسانی تبلیغات، امور فرهنگی و فضای مجازی ستاد خدمات سفر در لنجان برگزار شد
اولین جلسه کمیته اطلاع رسانی تبلیغات، امور فرهنگی و فضای مجازی ستاد خدمات سفر با حضور ادارات عضو کمیته، در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، فرهاد نیکنام رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنجان ضمن گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی هدف از برگزاری این جلسه را بهره مندی مسافران از جاذبه‌های فرهنگی و گردشگری شهرستان عنوان کرد و افزود: یکی از وظایف این کمیته همچنان که از عنوان آن پیداست، ‌اطلاع‌رسانی، تبلیغات، معرفی ظرفیت‌ها و استعدادهای گردشگری شهرستان است که در این راستا دستگاه‌های متولی و خدمات‌ رسان شهرستان با همکاری خبرنگاران و ارگان‌های مربوطه در ایام نوروز باید در این زمینه اقدام نمایند.

در ادامه احمد فتحی سرپرست اداره میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی شهرستان گفت: به منظور جلوگیری از پراکندگی و موازی‌کاری، ‌اجرای تمام برنامه‌های فرهنگی و تولید و نشر اقلام تبلیغی در مرکز و شهرهای شهرستان، به‌صورت یکدست و با مدیریت و اعلام نظر این کمیته باشد.

در پایان هریک از اعضا نقطه نظرات و پیشنهادات خود را در راستای وظیفه کمیته فرهنگی ستاد خدمات سفر ارائه کردند.

در این جلسه نمایندگان دستگاه‌های عضو این ستاد شامل شهرداری ها،‌ نیروی انتظامی، میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی حضور داشتند.

۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ۱۳:۵۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید