اخبار

به مناسبت سالگرد صدور بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی؛

طرح نقطه عطف در استان اصفهان اجرا می‌شود

طرح نقطه عطف در استان اصفهان اجرا می‌شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از اجرای طرح نقطه عطف در سطح استان همزمان با سالگرد صدور بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری رئیس ستاد برگزاری هفته قرآن و عترت استان اصفهان با اشاره به برنامه های روز پایانی هفته قرآن و عترت استان گفت: باتوجه به سالگرد ابلاغ و صدور بیانیه گام دوم از سوی رهبر معظم انقلاب مدظله العالی با همکاری شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی طرح "نقطه عطف" در مراکز نماز جمعه استان به صورت سراسری اجرا خواهد شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان افزود: بر اساس این طرح جوانان برگزیده استان اعم از دانشجویان و طلاب به دعوت ستاد اجرایی هفته قرآن و عترت و هماهنگی های انجام شده با ائمه جمعه سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه شهرستان های استان با موضوع مبانی قرآنی و روایی بیانیه گام دوم انقلاب و نقش جوانان در تحقق تمدن اسلامی خواهند بود.

وی با اشاره به اینکه این طرح نخستین بار در کشور و در راستای جوان گرایی و سپردن کارهای اجرایی به جوانان اجرا می‌شود، افزود: امیدواریم این طرح به عنوان یک الگوی شایسته و موفق در سراسر کشور نیز اجرایی شود چرا که مهمترین موضوع در بیانیه گام دوم توجه به نقش آفرینی جوانان و اعتماد به آنهاست.

رئیس ستاد برگزاری هفته قرآن و عترت استان اصفهان همچنین در خصوص علت نام گذاری این طرح به نام "نقطه عطف" گفت: فلسفه این نام بیان رهبری معظم انقلاب مدظله العالی است که فرمودند بیانیه گام دوم باید نقطه عطفی در زمینه حضور و مشارکت جدی جوانان در عرصه های مختلف کشور باشد.

 حجت الاسلام انصاری در پایان از زحمات مسئولان شورای سیاستگذاری ائمه جمعه، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و سایر کسانی که در اجرای این طرح استانی همکاری داشتند، تقدیر و تشکر کرد.

۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ۲۱:۱۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید