اخبار

دیدار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل با توانیابان فعال شهرستان

دیدار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل با توانیابان فعال شهرستان
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل در دهه مبارک فجر و همزمان با بزرگداشت هفته قرآن و عترت با توانیابان هنری و قرآنی این شهرستان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان،همزمان با بزرگداشت دهه مبارک فجر و تقارن آن با هفته قرآن و عترت، سعید ضابطی رئیس این اداره با حضور در محل کار توانیابان قرآنی با دو فعال توانیاب قرآنی این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل در این دیدار اظهارکرد: علی رغم اینکه عزیزان توانیاب از یکی از نعمات الهی بهره مند نیستند اما توانسته اند با بهره گیری از آیات قرآن، زندگی موفقی داشته باشند و به عنوان افراد فعال، توانمند و ارزشمند جامعه، در فعالیت‌های اجتماعی بسیار اثرگذار باشند و ثابت کرده اند که خواستن توانستن است و به معلولیت خود غلبه کرده اند.

دبیر شورای توسعه فرهنگ قرآنی شهرستان آران و بیدگل ادامه داد: مجید جنتی نژاد قاری ممتاز استانی در بخش توانیابان و زهرا مرصعیان بیدگلی مدیر مجمع خواهران حضرت ولیعصر مسجد صاحب الزمان (عج) بیدگل از توانیابان فعال این شهرستان هستند و شهرستان آران و بیدگل به عنوان شهر نمونه قرآنی مفتخر به داشتن چنین فعالان قرآنی می باشد.

مسئول کارگروه فرهنگی هنری ستاد دهه مبارک فجر شهرستان آران و بیدگل همچنین همزمان با بزرگداشت ایام الله دهه مبارک فجر و همزمانی روز تولد فاطمه حمامی، هنرمند توانیاب عرصه نقاشی با روز ۱۲ بهمن ماه، با حضور در منزل ایشان، روز تولد این هنرمند توانیاب را جشن گرفته و تبریک گفتند.

ضابطی تصریح کرد: تکریم هنرمندان بویژه هنرمندان توانیاب، باید در جامعه نهادینه شود و این چنین دیدارهایی باید جزو برنامه های مدیران فرهنگی قرار گیرد.

خاطرنشان می شود: دیدار با هنرمندان توانیاب قرآنی و هنری با حضور مسئولان شهرستان انجام پذیرفت و در پایان با لوح سپاس و هدایایی از فعالیت و تلاش این عزیزان تجلیل به عمل آمد.

۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۵۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید