اخبار

برگزاری همایش شب شعر علمدار مقاومت در شاهین شهر

برگزاری همایش شب شعر علمدار مقاومت در شاهین شهر
به پاسداشت مجاهدت های شهید سلیمانی و همرزمانش، همایش شعر علمدار مقاومت با حضور جمعی از مسئولان و شاعران فرهیخته شهرستان در سالن بهار نگارستان شهرداری شاهین شهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، فرامرز رادمنش رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه با بیان اینکه جلسه خوانش و ارزیابی آثار برتر شاعران ۱۷ بهمن ماه با حضور اساتید و مسئول دبیرخانه مجامع و انجمن های ادبی استان اصفهان و بیش از ۳۰ تن از شعرای شهرستان برگزار شد و در نهایت ۱۴ اثر منتخب و طراز اول، به همایش راه یافتند.

وی ضمن قدردانی از حضور شهروندان و دوستداران هنر برای شرکت در این همایش افزود: این همایش با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره تبلیغات اسلامی، حوزه مقاومت بسیج امام محمدباقر(علیه السلام) شاهین شهر و میمه و سازمان فرهنگی اجتماعی، ورزشی شهرداری شاهین شهر برگزار شد.

رادمنش با بیان اینکه شش انجمن ادبی و چهار محفل ادبی و یک کارگاه داستان نویسی در شهرستان شاهین شهر و میمه فعالیت می کنند، خاطرنشان کرد: با توجه به ظرفیت و وجود هنرمندان فعال در سطح این شهرستان، شاهین شهر منتخب برگزاری کنگره ادبی گام دوم انقلاب بر اساس هفت محور مطرح شده در بیانیه گام دوم انقلاب در اردیبهشت سال ۹۹ شده است.

در خبر دیگر از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه؛ نمایشگاه آثار تجسمی هنرمندان آموزشگاه های آزاد هنری در رشته های مختلف تجسمی وابسته به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، با حضور جمعی از مسئولان شهر افتتاح و تا ۲۳ بهمن ماه در محل نگارخانه آفتاب شاهین شهر ادامه یافت.

این نمایشگاه، با هدف بزرگداشت ایام الله دهه فجر و به همت هنرمندان آموزشگاه های آزاد هنری با تعداد ۷۰ اثر هنری با تکنیک های مختلفی از قبیل: سیاه قلم، رنگ و روغن، پاستل، مدادرنگ و.. به اجرا در آمد.

از ویژگی های این نمایشگاه، نمایش آثار ارزنده ای درباره سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بود که توسط مدیران آموزشگاههای آزاد هنری به نمایش درآمد.

۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۰۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید