اخبار

محفل انس با قرآن کریم در گلپایگان

محفل انس با قرآن کریم در گلپایگان
به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران وهمزمان با هفته قرآن و عترت از ۱۹ تا ۲۵ بهمن، به اهتمام موسسه فرهنگی قرآن و عترت ولایت در مسجد جامع شهر گوگد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین راستگو در خصوص اهمیّت قرآن کریم در برنامه و زندگی ما مسلمانان سخنانی بیان فرمودند.

از دیگر برنامه ها به اجرای سرود توسط دبستان مهاد، اجرای تئاتر با موضوع تحریم ها و در پایان از فعالان عرصه قرآن و عترت تجلیل به عمل آمد. 

در خبر دیگر از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گلپایگان، به مناسبت چهل و یکمین ساروز پیروزی انقلاب اسلامی به اهتمام آموزشگاه موسیقی آوای نی با حضور علاقه مندان به فرهنگ و هنر موسیقی اصیل ایرانی گروه موسیقی همنوازان حصار به سرپرستی یوسف اصبری با هنرمندیان کامران منتظری، علی قمصری و امیر فرهنگ اسکندری در سالن اندیشه مجتمع فرهنگی هنری گلپایگان برگزار شد. 

پس از پخش سرود جمهوری اسلامی ایران هنرمندان کامران منتظری، علی قمصری و امیر فرهنگ اسکندری به هنگام ورود بر روی صحنه با استقبال علاقه مندان به هنر موسیقی اصیل ایرانی روبرو شدند.

۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۰۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید