اخبار

بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان رضوی از طرح گذر فرهنگ و هنر نجف آباد

بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان رضوی از طرح گذر فرهنگ و هنر نجف آباد
جعغر مروارید مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان رضوی از طرح گذر فرهنگ و هنر شهرستان نجف اباد بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، جعفر مروارید مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان رضوی وحسین جوادی رئیس دفتر حوزه مدیریت و مشاور مدیرکل به منظور بازدید میدانی از مکان های گذر فرهنگ و هنر نجف آباد و الگوگیری از ایجاد و تشکیل گذر فرهنگ و هنر به این شهرستان عزیمت نمود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نجف آباد در ابتدای این دیدار به تبیین اهداف و برنامه های این اداره در ایجاد گذر فرهنگ و هنر پرداخت وافزود طرح ایجاد و تشکیل گذر فرهنگ و هنر به منظور حمایت از هنرمندان شهرستان و کمک به اقتصاد فرهنگ و هنر با همکاری شهردار، شورای شهر و دیگر مسئولان شهرستان در چهارم شهریور ماه سال جاری توسط وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افتتاح شد.

سید حسن لوح موسوی ضمن ارائه گزارشی از طرح یاد شده گفت: شهرستان نجف آباد دارای ظرفیت های بالای فرهنگی هنری است و هنرمندان شاخصی را در خود پرورش داده است.

 در ادامه این دیدار مدیر کل خراسان رضوی از بخش های مختلف گذر فرهنگ و هنر از جمله مجموعه هفت برج خارون، پارک فرهیختگان، سالن همایش های شهرداری، سالن شهروند، غرفه های گذر، نمایشگاه روزنامه های انقلاب ، نمایشگاه نقاشی، رستوران بازی و کتاب کندو بازدید نمود.

این رویداد فرهنگی با حضور مختاری معاونت فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، مغزی شهردار نجف آباد، طرقی رئیس شورای اسلامی شهر، فردوسی مدیر عامل سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی، جعفر زاده معاون عمرانی فرمانداری ویژه نجف آباد و جمعی دیگر از مسئولان و هنرمندان شهرستان برگزار شد.

۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۰۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید