اخبار

بازدید رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرضا از موسسات قرآنی شهرستان

بازدید رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرضا از موسسات قرآنی شهرستان
طبیبیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرضا در سلسله بازدید هایی که در هفته قرآن و عترت از موسسات قرآن و عترت داشتند از موسسه قرآن و عترت آوای کوثر بازدید بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، طبیبیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرضا در سلسله بازدید هایی که در هفته قرآن و عترت از موسسات قرآن و عترت داشت از موسسه قرآن و عترت آوای کوثر بازدید بعمل آورد.

طبیبیان دراین بازدید با بیان اینکه قرآن و فرهنگ قرآنی زمینه ساز معنویت زندگی بشر است گفت: باید تلاش کنیم آموزه های قرآنی به نسل کودک و جوان بیش از پیش منتقل شود، چرا که قرآن، دولتی پایدار است که اگر دست کسی را بگیرد تا مقصد می برد.

در این مراسم هدایایی توسط طبیبیان جهت تشویق به قرآن آموزان اهدا شد.

در خبر دیگر از ادارۀ فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرضا، در هفته قرآنی شهرستان شهرضا طی مراسمی باشکوه از مادران شهدای قرآنی روستای هونجان تجلیل به عمل آمد،

در این مراسم که با حضور مسئولان ادارات و ارگانهای شهرستان شهرضا برگزار شد، سعید طبیبیان با حضور در گلستان شهدای روستای هونجان با گل افشانی و قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدای این روستا ادای احترام نمود. دراین مراسم با تقدیم هدیه واهدای لوح تقدیر از مادران شهدا تقدیر به عمل آمد.

در خبر دیگر از ادارۀ فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرضا، در هفته قرآن و عترت مراسم انس با قرآن در حسینیه محمد رسول الله محله شهید چاوشی شهرضا برگزار شد در این مراسم که با حضور تنی چند از مسئولان ادارات برگزار شد، برنامه هایی همچون قرائت قرآن، اجرای سرود و سخنرانی اجرا شد در این مراسم به قاریان برتر جلسه هدایایی تقدیم شد.

۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۱۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید