اخبار

برگزاری آیین بزرگداشت روز زن در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل

برگزاری آیین بزرگداشت روز زن در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل
آیین بزرگداشت میلاد حضرت زهرا (سلام الله علیها) و بزرگداشت روز زن با حضور بانوان و کارمندان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، همزمان با خجسته میلاد با سعادتحضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا(سلام الله علیها)و بزرگداشت هفته زن مراسمی به همین مناسبت در محل سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل ضمن تبریک این روز بزرگ و قدردانی از تلاش و کوشش بانوان این اداره در ارتقای کیفیت عملکرد اداره در عرصه فرهنگی و هنری تصریح کرد: به برکت انقلاب اسلامی شاهد حضور بانوان در تمامی عرصه های اجتماعی، اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و هنری هستیم.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان آران و بیدگل ضمن تبیین ابعاد شخصیت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها، به تشریح جایگاه زن در عصر حاضر پرداخت و اظهار کرد: شخصیت جامع حضرت فاطمه (سلام الله علیها) نیاز جامعه امروز است و همه خانواده ها و به ویژه بانوان باید سیره و منش آن بانوی بزرگ را به فرزندان خود بیاموزند.

وی به اهمیت جایگاه برابری زنان با مردان و نقش آنان در تحکیم بنیاد خانواده اشاره کرد و ادامه داد: ایجاد بستر مناسب جهت شادی و نشاط برای بانوان جامعه و توانمند سازی آن ها در عرصه شغل و رشد خانواده ضروری می باشد.

۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۴۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید