اخبار

اجرای بیش از۶۰ شب تئاتر در نجف آباد

اجرای بیش از۶۰ شب تئاتر در نجف آباد
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نجف آباد از اجرای همزمان ۴ نمایش در شهرستان نجف آباد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نجف آباد، از اجرای همزمان ۴ نمایش در شهرستان نجف آباد خبر داد.

سید حسن لوح موسوی افزود در حال حاضر در چند نقطه از شهرستان نجف آباد ۴ نمایش به صورت همزمان اجرا می شود و این نشان از پشتکار و همت هنرمندان عرصه نمایشی شهرستان دارد.

وی ضمن قدردانی از هنرمندان عرصه نمایش گفت: هم اکنون بیش از ۶۰ شب تئاتر پشت سر هم در شهرستان در حال اجرا است که این اجرا ها با شهر اصفهان برابری می کند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نجف آباد با اشاره به لزوم ایجاد فضای شاد و متنوع در پیشگیری از فشارها و آسیب های اجتماعی افزود: نمایش آیینی سنتی چله برون به کارگردانی میثم طاهری از ۱۰ لغایت۲۵ بهمن ماه در محل تماشاخانه نگاه شهرستان اجرا و مورد استقال خوب علاقه مندان قرار گرفت.

وی همچنین افزود: در حال حاضر نمایش کریم ۱۴۰۰ به نویسندگی و کارگردانی حمید عبدالهی از۱۱ بهمن تا ۱۱ اسفند ماه در سالن شهروند، نمایش بازی تاج و تخت به نویسندگی علی شمس و کارگردانی حمید صناعی از ۲۰ بهمن لغایت ۱۰ اسفند ماه در محل تماشاخانه انجمن هنرهای نمایشی و نمایش هزار و یک شب من زنده ام به نویسندگی حمید رضا قاسمی و کارگردانی امین فروزان از ۲۳ بهمن تا ۹ اسفند ماه در محل بنیاد آیت اله خامنه ای (مد ظله العالی )در حال اجرا است.

لوح موسوی اظهار امیدواری کرد با برنامه ریزی بهتر بتوانیم شاهد اجراهای بیشتر نمایش در شهرستان باشیم.

۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۱۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید