اخبار

برگزاری جلسه کمیته اطلاع رسانی، تبلیغات، امور فرهنگی و فضای مجازی هماهنگی خدمات سفر نایین

برگزاری جلسه کمیته اطلاع رسانی، تبلیغات، امور فرهنگی و فضای مجازی هماهنگی خدمات سفر نایین
جلسه کمیته اطلاع رسانی، تبلیغات، امور فرهنگی و فضای مجازی هماهنگی خدمات سفر شهرستان نایین در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، ماشاالله فخارزاده رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نایین هدف اصلی کمیته را هماهنگی اعضا درخصوص فعالیت‌های فرهنگی، هنری و تبلیغی دستگاه‌های دولتی در ایام نوروز برشمرد و گفت: این جلسه با هدف برنامه ریزی برای تبلیغات متمرکز و مشترک با نظارت ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان نایین و جلوگیری از موازی کاری دستگاهها برگزار شده است.

پوربافرانی نماینده فرماندار و مسئول ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان نایین، ضمن تشکر از حضور اعضا گفت: چند سالی است که رویکرد خدمات سفر از طریق کمیته های تخصصی با هم افزایی توان نهادهای عضو صورت می گیرد تا خدماتی ویژه تر به مسافران نوروزی ارائه گردد.

پوربافرانی افزود: با توجه به پیشینه فرهنگی و هنری شهرستان نایین شایسته است با همت بیشتر دستگاه های مربوطه و ظرفیت همکاری نهادهای مردمی، این شهر در ایام نوروز بیش از پیش به گردشگران معرفی شود و سیمای شهر در این ایام زنده، پویا و گویای فرهنگ غنی این شهر کهن تاریخی باشد.

در ادامه هر یک از اعضا به ارائه پیشنهاداتی در راستای اهداف کمیته پرداخته و توانایی های مجموعه خود در برگزاری برنامه های نوروزی را مطرح نمودند.

۱ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۰۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید