اخبار

برگزاری یازدهمین جلسه شورای اداری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل

برگزاری یازدهمین جلسه شورای اداری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل
یازدهمین جلسه شورای اداری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل با حضور رئیس و کارمندان اداره در سالن جلسات این اداره برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سعید ضابطی در یازدهمین جلسه شورای اداری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل که با حضورکارمندان این اداره برگزار شد، ضمن تشکر از همکارانی که در برگزاری آزمون قرآنی و برنامه های بزرگداشت دهه مبارک فجر، هفته قرآن و عترت و اربعین سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی همکاری نمودند تشکر و قدردانی کرد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل در این نشست با تأکید به نیاز شهرستان، به برنامه ها و فعالیتهای فرهنگی و قرآنی و شاد و مفرح خواستار اهتمام جدی همکاران به مسئولیت های خود شد و تأکید کرد: قدر فرصت به وجود آمده در راستای خدمتگزاری به مردم را بدانیم، وظیفه شناس باشیم و به اموری که به ما واگذار می شود، به منظور پیشبرد اهداف فرهنگی و هنری شهرستان درست و کامل عمل کنیم چرا که وظیفه سنگین تبیین فرهنگ در جامعه به دوش ماست.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان آران و بیدگل در بخش دیگری از سخنانش، با اشاره به در پیش بودن جشنواره تئاتر سودای کویر اظهار کرد: برگزاری جشنواره های هنری یک بهانه است تا از ظرفیت های هنرمندان برای انجام فعالیتهای فرهنگی هنری استفاده شود.

وی ادامه داد: جشنواره هایی که در شهرستان ها تعریف می شود، به عنوان یک رویداد فرهنگی هنری لازم و ضروری است لذا می بایست از جذابیت لازم بهره مند باشند و از همکارانی که در این جشنواره ها دخیل هستند برای رسیدن به اهداف والای این رویداد فرهنگی هنری خواستار جدیت، تلاش و همکاری مضاعف شد.

خاطرنشان می‌شود، این نشست بمنظور تحلیل و ارزیابی گزارش مقایسه ای شاخصهای آماری ارزیابی شهرستان ها در ۱۰ماهه اول سال جاری برگزارشد و پس از بحث و تبادل نظر و مرور مصوبات و بررسی میزان عملیاتی شدن مصوبات جلسه قبل اعضای حاضر در جلسه در خصوص مسائل گوناگون به بحث وتبادل نظر پرداختند.

۱ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۱۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید