اخبار

دو اثر خوشنویسی خط شکسته نستعلیق هنرمند آران و بیدگلی در نمایشگاه خوشنویسی محض جانان

دو اثر خوشنویسی خط شکسته نستعلیق هنرمند آران و بیدگلی در نمایشگاه خوشنویسی محض جانان
دو اثر خوشنویسی حسن حجتی تبار هنرجوی دوره فوق ممتاز از انجمن خوشنویسان شعبه آران و بیدگل در نمایشگاه خوشنویسی محض جانان در فرهنگسرای ملل در معرض نمایش گذاشته شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سعید ضابطی از شرکت یکی از هنرمندان خوشنویس این شهرستان در نمایشگاه خوشنویسی محض جانان واقع در فرهنگسرای ملل خبر داد و گفت: نمایشگاه خوشنویسی محض جانان با حضور پیشکسوتان و بیست خوشنویس با خط شکسته نستعلیق در فرهنگسرای ملل تهران به مدت شش روز تا یکم اسفند در فرهنگسرای ملل تهران گشایش یافت.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل افزود: در این نمایشگاه از هر شرکت کننده ۲ اثر خوشنویسی همراه با آثاری از استاد ملک زاده که در این میان ۲ اثر خوشنویسی حسن حجتی تبار هنرجوی دوره فوق ممتاز از انجمن خوشنویسان شعبه آران و بیدگل درمعرض نمایش گذاشته شده است.

وی ادامه داد: در آئین افتتاح این رویداد هنری استاد مجتبی ملک زاده، میثم سلطانی، رضا بنی رضی، صادق احمدپور و برخی از اساتید بنام شعب انجمن خوشنویسان کشور حضور داشتند.

خاطرنشان می شود: حسن حجتی تبار هنرجوی دوره فوق ممتاز شهرستان آران و بیدگل، از محضر اساتیدی همچون استاد عباس متولی، استاد علی خیری حبیب آبادی، استاد احمد خوش حساب، استاد مجتبی ملک زاده و استاد میثم سلطانی بهره برده است.

۱ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۱۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید