اخبار

برگزاری هشتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شاهین شهر و میمه

برگزاری هشتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شاهین شهر و میمه
هشتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شاهین شهر و میمه با حضور امام جمعه، فرماندار و سایر اعضای شورای فرهنگ عمومی در خانه مشروطیت اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، این جلسه با تقدیر و تشکر امام جمعه از مشارکت عمومی دستگاه ها در برگزاری همایش فلسفه سیاسی انقلاب و گام دوم آغاز شد.

امام جمعه شاهین شهر با بیان اینکه هدف شورای فرهنگ عمومی نگاه ویژه به منافع کلان اجتماعی است، افزود: در سال‌های بعد نقاط قوت و ضعف این همایش شناسایی شود تا شاهد برگزاری با شکوه تر آن باشیم.

حجت الاسلام و المسلمین هاشمی نیز با اشاره به ضرورت کیفیت بخشیدن در حوزه آموزش های قرآنی، خواستار برگزاری برنامه‌های قرآنی با به کارگیری از ظرفیت های اداره تبلیغات اسلامی، دفتر امام جمعه و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شد.

در ادامه فرامرز رادمنش دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان نیز به قرائت مصوبات جلسه قبل پرداخت و دستور جلسه هشتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی با عنوان راهکارهای جذب حداکثری مردم و مشارکت گسترده در انتخابات مطرح با بیانات امام جمعه شاهین شهر ادامه یافت.

حجت الاسلام والمسلمین هاشمی با اشاره به حضور مردم در عرصه های مختلف سیاسی انقلاب اسلامی در سال های گذشته؛ درخصوص اهمیت و جایگاه ویژه انتخابات خاطر نشان کرد: اهمیت و جایگاه ویژه انتخابات موجب شده که دشمنان نظام اسلامی، تمامی تلاش خویش را به کار بگیرند تا مردم را نسبت به شرکت در انتخابات دلسرد و مأیوس نمایند بنابراین باید تدابیر و راهکارهایی اندیشید که انگیزه مشارکت مردم در انتخابات افزایش پیدا نماید.

وی خدمت رسانی به مردم بر اساس اخلاق نکو و خوشرویی که موجب جذب قلبها می شود را خاطر نشان و اغنا در مجموعه های اداری را خواستار شد.

در پایان تاجمیری فرماندار شاهین شهر و میمه نیز ضمن تقدیر از امام جمعه شاهین شهر به دلیل انتخاب مکان جلسه و تقدیر از حضور اعضاء شورای فرهنگ عمومی شهرستان و همچنین تبریک ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی از افتتاح ۴۵ پروژه عمرانی خبر داد.

وی افزود: در حوزه انتخاباتی شهرستان شرایط بسیار خوب و مطلوب می باشد. مشارکت حداکثری و رعایت قانون و اخلاق انتخابی از جمله موارد مهمی است که باید نسبت به ایجاد آن تلاش کرد.

۱ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۱۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید