اخبار

برگزاری برنامه فرهنگی در روستای آغچه بویین میاندشت

برگزاری برنامه فرهنگی در روستای آغچه بویین میاندشت
برنامه فرهنگی در روستای آغچه بویین میاندشت با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سازمان مردم نهاد مهر پویان سبز اندیشه اصفهان با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره آموزش و پرورش شهرستان بویین میاندشت برنامه فرهنگی در مدرسه مقداد روستای آغچه با هدف توسعه فرهنگ کتاب و کتاب خوانی برگزار نمود.

در این برنامه ابتدا دانش آموزان مدرسه به ورزش صبحگاهی پرداختند و در ادامه به صورت کلاسی تقسیم شده و مربیان این سازمان به صورت جداگانه برنامه های فرهنگی و هنری خود را آموزش دادند. در پایان هدایایی به تمامی دانش آموزان مدرسه اهداء گردید.

در خبر دیگر از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بویین میاندشت، چهارمین عصر شعر امام و انقلاب و بزرگداشت شهید وطن سردار حاج قاسم سلیمانی با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره آموزش و پرورش و اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور برخی از مسئولین شهرستان، شاعران انجمن ادبی آسمان آبی بویین میاندشت، حکمت ششجوان و چشمه ساران افوس و جمعی از فرهنگ دوستان در کانون فرهنگی تربیتی شهید مطهری شهر بویین میاندشت برگزار شد.

در این مراسم ابتدا حسن کیخایی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان به اهمیت هنر و شعر به عنوان یکی از زیباترین قالب های ارائه پیام های ممتاز و با ارزش و نشست های مشترک انجمن های ادبی شهرستان اشاره کرد.

سپس شاعران به قرائت اشعار خود پرداخته وپس از آن گروه موسیقی نسیم به سرپرستی باقری قطعه ای موسیقی سنتی اجرا کردند.

در ادامه نیز مسابقه مشاعره در بین شش نفر از دانش آموز مقطع متوسطه برگزار شد که در پایان به همه شاعران هدایایی به همراه لوح تقدیر اهداء گردید.

۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۴۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید