اخبار

برگزاری کارگروه توسعه مدیریت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان

برگزاری کارگروه توسعه مدیریت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان
کارگروه توسعه مدیریت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با حضور مدیرکل و سایر اعضا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری در جلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با تقدیر از اقدامات انجام شده در خصوص ارزیابی عملکرد اداره کل گفت: هدف از ارزیابی عملکرد، حرکت رو به جلو برای پیشرفت بوده تا با شناسایی نقاط قوت و ضعف بر نقاط قوت پافشاری کرده و نقاط ضعف را بهبود ببخشیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با تاکید بر لزوم ارائه گزارش دقیق از عملکرد در حوزه شاخص‌های عمومی و اختصاصی اظهار کرد: با توجه به حساسیت‌های موجود حوزه ماموریتی لازم است قبل از ارائه شاخص‌ها، استدلال در این خصوص آورده شود و اگر شاخصی قطعی شد برای تحقق آن تلاش و پس از تائید نهایی در مورد آن اقدام شود.

وی بر توجیه دقیق و کامل مسئولان هر بخش جهت تکمیل شاخص‌های عمومی و اختصاصی تاکید و با اشاره به ضرورت تکمیل ارزیابی عملکرد سال 98 خاطرنشان کرد: ضروری است جلسات تخصصی با موضوع شاخص‌ها با کارشناسان و مسئولان هر بخش برگزار شود.

سید ابوالقاسم علوی کارشناس مسئول بهره وری و تحول اداری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان نیز در این جلسه با برشمردن نقاط قوت شاخص‌های عمومی و اختصاصی ارائه شده فعالیت‌های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان راه‌های دسترسی به اهداف در شاخص‌ها را تبیین و بر روش اقناعی در این خصوص تاکید کرد.

وی همچنین در ادامه از مدیریت و اشراف علمی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در خصوص ارائه گزارش‌های دقیق مدیریت عملکرد اداره کل تقدیر نمود.

در ادامه جلسه اعضا نقطه نظرات خود را راجع به کارگروه توسعه مدیریت و وظایف گروه‌ها بیان کردند.

خاطرنشان می‌شود، کارگروه توسعه مدیریت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان باحضور محمدعلی جعفری معاون امور هنری و سینمایی، اصغر مختاری معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای و حمیدرضا ملکوتی خواه سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع اداره کل، 4 اسفند در سالن جلسات اداره کل برگزار شد.

 

۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۹:۰۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید