اخبار

تبیین جایگاه هنر در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی دستاوردهای مبارکی دارد

تبیین جایگاه هنر در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی دستاوردهای مبارکی دارد
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان در نشست اصحاب فرهنگ و هنر با موضوع جایگاه هنر در بیانیه ی گام دوم انقلاب اسلامی گفت: تبین جایگاه هنر در بیانیه ی گام دوم انقلاب اسلامی دستاوردهای مبارکی دارد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، میثم نمکی گفت: بیانیه مقام معظم رهبری مدظله العالی به‌مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی و تبیین گام دوم آن منشوری جامع است که در همه ابعاد اعم از سیاست، فرهنگ، اقتصاد، جامعه و... باید مدنظر دست‌اندرکاران قرار بگیرد.

وی افزود: مقام معظم رهبری مدظله العالی در این بیانیه همگان را به امید و نگاه خوش‌بینانه به آینده دعوت کرده و آن را کلید اساسیِ همه‌ قفل‌ها می‌خوانند که بدون آن هیچ گامی نمی‌توان برداشت و آن را امیدی صادق و متّکی به واقعیّت‌های عینی می‌خوانند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان افزود:ملت‌های بی‌آرمان در گردباد حوادث بازیچه دیگران می شوند. بیانیه گام دوم انقلاب نگاهی به آینده است؛ وظیفه هنرمندان هم ساختن آینده است. آینده نظام و جامعه را رهبری ترسیم کرده‌اند و در ساختن این آینده هنرمندان می توانند تا با نگاهی نو به گذشته آینده را بسازند.

در این نشست تعدادی از هنرمندان به بیان نظرات و دیدگاه های خود در عملیاتی کردن مفاد بیانیه گام دوم پرداختند.

خاطرنشان می‌شود، نشست اصحاب فرهنگ و هنر با موضوع جایگاه هنر در بیانیه ی گام دوم انقلاب اسلامی در کاشان با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی،رئیس حوزه هنری کاشان و جمعی از هنرمندان در حسینه هنر برگزارشد.

۵ اسفند ۱۳۹۸ ۱۳:۳۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید