اخبار

تجلیل مدیر مسئولان موسسات فرهنگی قرآنی لنجان

تجلیل مدیر مسئولان موسسات فرهنگی قرآنی لنجان
ازمدیر مسئولان موسسات فرهنگی قرآنی و دارالقرآن های کریم شهرستان به جهت تلاش و فعالیت در عرصه قرآن و عترت در سال ۹۸ و همکاری با اداره فرهنگ وارشاد اسلامی در برگزاری آزمون سراسری قرآن و عترت لنجان قدردانی شد.
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، در این جلسه فرهاد نیکنام رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنجان ضمن تشکر از مدیر مسئولان موسسات فرهنگی قرآنی و دارالقرآن های کریم شهرستان در برگزاری آزمون سراسری قرآن و عترت از تشکیل شورای هماهنگی گسترش فعالیت های قرآنی و برگزاری جلسات مستمر و مداوم با حضور نهادها و ادارات مربوطه شهرستان خبر داد و گفت: خدا را شاکریم که امسال نیز مانند سال گذشته همزمان با سراسر کشور توانستیم این آزمون را برگزار نماییم امیدوارم چنین جریاناتی ادامه‌دار و مستمر باشد.

در ادامه جلسه هریک از مدیر مسئولان نظرات و پیشنهادات خود را در راستای هرچه بهتر برگزار شدن این آزمون در سال های آینده مطرح کردند. از جمله موارد درخواستی موسسات فرهنگی قرآنی پرهیز از موازی کاری در ادارات و نهادها جهت فعالیت های قرآنی بود.

این جلسه که ۴ اسفند در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنجان برگزار شد، از دست اندرکاران، مدیر مسئولان موسسات فرهنگی قرآنی و درالقرآن ها با اهداء لوح تقدیر قدرانی شد.

۵ اسفند ۱۳۹۸ ۱۳:۳۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید