اخبار

برگزاری یازدهمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان اصفهان

برگزاری یازدهمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان اصفهان
یازدهمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان با حضور معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حیدر قاسمی در یازدهمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان اصفهان با تبریک ایام ماه رجب ماهیت شورای اطلاع رسانی را برنامه ریزی رسانه‌ای در خصوص رویدادهای مهم هر دوره زمانی دانست و از زحمات مسئولان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برای برنامه‌های پیشگیرانه در مورد ویروس کرونا تقدیر کرد.

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار اصفهان خاطرنشان کرد: لازم است همه تلاش کنیم تا اطلاعات صحیح ودرست درمورد ویرس کرونابه مردم  جامعه اعلام تاضمن ایجاد حساسیت برای اقدامات پیشگرانه آنها را باواقعیت های این موضوع نیز آشنا کنیم که در این راستا می‌توان از گروه‌های مرجع برای آگاه سازی جامعه بهره برد.

وی همچنین در خصوص دستور جلسه پیشنهاداتی مطرح کرد و افزود: تلاش شود در این مدت از برگزاری جلسات غیر ضروری جلوگیری شود و تا حد امکان جلسات ضروری به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شود.

حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان ودبیرشورای اطلاع رسانی استان  نیز در این جلسه با تبریک حلول ماه رجب و ولادت امام محمدباقر(علیه السلام) پس از بررسی مصوبات جلسه گذشته به قرائت دستور جلسه در خصوص اطلاع رسانی ویروس کرونا پرداخت و گفت: آرامش جامعه در این موضوع بسیار مهم بوده و در کنار اقدامات پیشگیرانه و درمانی لازم است تلاش کنیم تا نگذاریم فضای جامعه با شایعات بی اساس متشنج شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در ادامه بر ضرورت اطلاع رسانی صحیح در این موضوع تاکید کرد و افزود: اخبار و پیام‌های آرامش بخش و اطمینان دهنده و برنامه ریزی صحیح برای مقابله با این ویروس دو موضوعی است که به نظر می‌رسد در این شرایط لازم باشد توامان پیگیری شود.

در ادامه سایر اعضا به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود پیرامون دستور کار جلسه پرداختند و در ادامه جلسه با مصوباتی از جمله ضرورت برگزاری جلسات توجیحی با اصحاب رسانه در خصوص اطلاع رسانی ویروس کرونا به پایان رسید.

خاطرنشان می‌شود، یازدهمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان اصفهان با حضور دکتر چنگیر رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، اصغر مختاری معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای و مرضیه باقرصاد رئیس گروه رسانه و تبلیغات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان و سایر مدعوین ۶ اسفند در دفتر معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار اصفهان برگزار شد.

۶ اسفند ۱۳۹۸ ۱۵:۴۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید