اخبار

چهارمین جام باشگاه های کتاب خوانی کودک و نوجوان اصفهان به کار خود پایان داد

چهارمین جام باشگاه های کتاب خوانی کودک و نوجوان اصفهان به کار خود پایان داد
معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: چهارمین جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان اصفهان با حضور 6 داور به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، اصغر مختاری با اعلام این خبر گفت: پس از بررسی های کامل باشگاه ها، نامه ها و فیلم های ارسالی داوران بر اساس گروه سنی مخاطبین جهت حضور در داوری نهایی در سه گروه خردسال،کودک و نوجوان انتخاب و به تهران معرفی شدند.

معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان افزود: بر این اساس 6 باشگاه، 6 نامه و 11 فیلم برگزیده و یک باشگاه ویژه در اصفهان شامل سرزمین قصه ها در گروه خردسال، باشگاه های باهم بخوانیم و مدرسه بشارت نور در گروه کودک و باشگاه های طلوع مهر و دوستی،شهیدان شهبازی و دبستان ارباب در گروه نوجوان می باشد.

وی با بیان اینکه نامه های نیز محمد شواخی، مهتاب بدری، النا جانقربان، آوا احمدی، نسترن جابرزاده انصاری، فاطمه سلیمانی و زهرا محمدی از بین نامه های ارسالی به عنوان برگزیده انتخاب و معرفی شدند، خاطرنشان کرد: همچنین در بخش فیلم برگزیده فیلم های زینب کرمی، السا فصیحی پور، بارانا کیانی، مسیح جلادتی، مهدیار قدوسی، آنیسا قربانی، سیدرضا احمدی، آرش ساسانی، محمدپارسا منصوری، رادمان فرهنگ پژوه، سپهر فخارزاده به مرحله نهایی راه یافت.

مختاری افزود: باشگاه برگزیده ویژه باشگاه کردآباد محله کتابخوان می باشد و تلاش و کوشش فراوانی برای کتابخوان شدن این محله صورت گرفته که قابل تقدیر و الگو سازی برای دیگر محلات می باشد.

معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: در این برنامه همچنین کتاب فروشی پردیس کتاب اصفهان به دلیل فعالیت های گسترده به عنوان کتاب فروشی منتخب چهارمین جام باشگاه های کتابخوانی شهر اصفهان انتخاب شده است.

۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۴:۵۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید