اخبار

برگزاری جلسه آگاه سازی پیرامون جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ویژه اصحاب رسانه اصفهان

برگزاری جلسه آگاه سازی پیرامون جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ویژه اصحاب رسانه اصفهان
معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از برگزاری جلسه آگاه سازی و چگونگی اطلاع رسانی پیرامون جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ویژه اصحاب رسانه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، اصغر مختاری با اعلام این خبر گفت: جلسه آگاه سازی و چگونگی اطلاع رسانی پیرامون جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ویژه اصحاب رسانه با همکاری بسیج رسانه، انجمن صنفی روزنامه نگاران، خانه مطبوعات و رسانه، مجتمع فرهنگی مطبوعاتی اصفهان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با حضور رئیس روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و کارشناسان مرکز بهداشت 7 اسفند در مجتمع فرهنگی مطبوعاتی اصفهان برگزار شد.

معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه این نشست در راستای مصوبه یازدهمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان برگزار شد، خاطرنشان کرد: آرش نجیمی رئیس روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در این نشست علمی تخصصی پیرامون نحوه شیوع ویروس کرونا توضیحاتی بیان کرد.

رئیس روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در این جلسه با بیان اینکه راه مقابله با ویروس کرونا جلوگیری از انتقال آن است، تصریح کرد: مردم عادی هیچ نیازی به ماسک ندارند از این رو حجم مراجعه برای خرید ژل ضدعفونی کننده و ماسک‌ها نادرست است.

نجیمی بهترین ضدعفونی کننده را شستن دست‌ها با آب و صابون مایع به صورت مرتب دانست و افزود: استفاده بیش از حد از الکل‌ها و محلول‌های با پایه الکل به پوست آسیب می‌زند.

وی اضافه کرد: ستاد ملی مبارزه با کرونا در کشور تشکیل شده که متشکل از تعدادی وزیران و رئیس جمهور است و تصمیمات ملی در این ستاد برای اعلام تعطیلی جدید تحت اختیار ستاد اخذ می‌شود که کمیته و کارگروه‌های این ستاد تحت عنوان کارگروه واکنش سریع در استان‌ها تشکیل شده است که رئیس ستاد مبارزه با کرونای اصفهان دکتر چنگیز رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان است.

 

۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ۱۳:۴۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید