اخبار

لغو برنامه‌های فرهنگی هنری در مراکز زیرمجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامی در آران و بیدگل

لغو برنامه‌های فرهنگی هنری در مراکز زیرمجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامی در آران و بیدگل
برنامه های فرهنگی هنری در مراکز زیرمجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تا اطلاع ثانوی به علت ضرورت پیشگیری مناسب از خطر ابتلا به بیماری در شهرستان آران و بیدگل لغو شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سعید ضابطی از تعطیلی تمام فعالیت های فرهنگی و هنری در شهرستان آران و بیدگل خبر داد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل ضمن تشکر از تلاش جامعه پزشکی و پرستاری و کادرهای درمانی و مجموعه دست اندرکاران پزشکی شهرستان گفت: نظر به توصیه‌های اکید بهداشتی در شرایط کنونی و ضرورت پیشگیری مناسب از خطر ابتلا به بیماری و به منظور صیانت از سلامت شهروندان، تمامی برنامه‌های فرهنگی هنری در مراکز زیرمجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرهای آران و بیدگل، نوش آباد، سفیدشهر، ابوزیدآباد و روستاهای تابعه شهرستان تا اطلاع ثانوی لغو بوده و مسئولیت برگزاری هر برنامه بر عهده مدیر مرکز و برنامه خواهد بود.

رئیس کارگروه رسانه و فضای مجازی و مسئول کمیته اطلاع رسانی بیماریهای واگیردار تنفسی، تداوم این وضعیت را منوط به بررسی مجدد شرایط و اخذ نظر مراجع ذی‌صلاح عنوان کرد.

در خبر دیگر از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل، سعید ضابطی رئیس اداره طی پیامی ارتحال حجت الاسلام والمسلمین شیخ احمد امین پور را تسلیت گفت. متن پیام بدین شرح است.

 انالله و اناالیه راجعون

ارتحال روحانی جلیل القدر، روحانی وارسته و مردمی، خادم قرآن کریم، حجت الاسلام والمسلمین شیخ احمد امین پور که عمر گرانبهای خود را صرف تعلیم و تعلّم اخلاق و قرآن نمود و در این راه جوانان ارزشی و اخلاقی را تربیت کرد موجب تألم و تأثر گردید. اینجانب درگذشت این روحانی برجسته و معلم وارسته اخلاق را به جامعه روحانیت معظم و بزرگوار، خانواده قرآنی این مرحوم، فرزندان مکرمشان، شاگردان و علاقمندان ایشان بویژه به آحاد مردم شهیدپرور و قرآنی شهرستان آران و بیدگل تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند منان برای آن مرحوم، علو درجات و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت می نمایم.

۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۱۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید