اخبار

«لوکیشن» مجموعه‌ای مستند از تاریخ، مردم شناسی و جاذبه های توریستی اردستان

«لوکیشن» مجموعه‌ای مستند از تاریخ، مردم شناسی و جاذبه های توریستی اردستان
سینمایی «لوکیشن» به نویسندگی و کارگردانی سید محمدرضا سعادتی در شهرستان اردستان و روستاهای تابع آن به زودی جلوی دوربین می رود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، فیلم سینمایی «لوکیشن» به نویسندگی و کارگردانی سیدمحمدرضا سعادتی و تهیه کنندگی حمیدرضا تاملی و فضل الله بصیرت در شهرستان اردستان و روستاهای تابع آن به زودی جلوی دوربین می رود.

لوکیشن به سفارش فرماندار شهرستان اردستان، با حمایت فرمانداری و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان با هدف معرفی جاذبه های گردشگری و بوم گردی منطقه، جذب توریست و توسعه صنعت گردشگری اردستان و همچنین آشنایی با آداب و رسوم و فرهنگ فولکلور مردمان این سرزمین، در مرحله پیش تولید است و مراحل تولید آن به زودی آغاز می شود.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «مارتین ایران شناس و پژوهشگر انگلیسی برای تحقیق میدانی به نمایندگی از یک گروه به ایران آمده است و مشاهدات عینی خود را در فضای مجازی با دیگر افراد گروه به اشتراک می گذارد اما به دلیلی ارتباط او قطع شده و موجب نگرانی دیگر اعضا می شود و همین نگرانی موجب سفر آنها به اردستان به قصد یافتن خبری از مارتین می شود و...

لوکیشن اولین فیلم سینمایی بلند محمدرضا سعادتی است که اگر چه هدف از آن ارائه پکیجی مستند از تاریخ، مردم شناسی و جاذبه های توریستی اردستان است ولی در قالب داستانی تولید می شود.

محمدرضا سعادتی پیش از این فیلم های کوتاه «پوشک»، «فوکوس» و «چرخش بچرخه» را کارگردانی کرده است.

۱۵ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۱۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید