اخبار

پیام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان به مناسبت سالروز تاسیس کانون‌های فرهنگی هنری مساجد

پیام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان به مناسبت سالروز تاسیس کانون‌های فرهنگی هنری مساجد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان به مناسبت ١٨ اسفند سالروز تاسیس کانون‌های فرهنگی هنری مساجد پیامی را منتشر نمود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان به مناسبت ١٨ اسفند سالروز تاسیس کانون‌های فرهنگی هنری مساجد پیامی را منتشر نمود.
در متن این پیام آمده:
بسمه تعالی
فلسفه دین مبتنی بر سعادت و رستگاری مومنان است و در این مسیر اسبابی نیز قرار داده است تا از آن برای نیل به کمال واقعی بهره گیرند.
مساجد یکی از مقدس ترین مکانهایی است که ضمن توجه به بعد معنوی و عبادی ،کارکردهای وحدت آفرینی دارد که نیاید از ظرفیت آن غافل بود.
۱۸ اسفند سالروز تاسیس کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور،از اقدامات و ابتکارات پربرکتی بود که با تاکید بر کارکردهای فرهنگی و هنری مسجد توانسته  منشاءتاثیرات مطلوبی در حوزه تربیت اسلامی باشد.
مساجد تراز اسلامی،دانشگاههای پرورش اندیشه و روح های زلالی است که به انسان طهارت و پاکی و سبکبالی هدیه می کند.
تقارن سالروز  تاسیس کانونهای فرهنگی و هنری مساجد با سالروز تولد بزرگ معمار فرهنگ تشیع و نخستین آفتاب تابناک ولایت و امامت حضرت علی علیه السلام رویدادی فرخنده است تا از رهگذر علم و حلم علوی ،فعالان سنگر مسجد بتوانند مبلغ ،مروج و مفسر قرآن ناطق و معرفت دینی در جامعه باشند.
ضمن آرزوی صحت و سلامتی برای همه هم وطنان عزیز، این روز را به کلیه فعالان مساجد به ویژه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان تبریک عرض نموده و از تلاش آنان صمیمانه تشکر  می کنم.
محمدعلی انصاری 
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان
۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۷:۵۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید