اخبار

برگزاری دوازدهمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان اصفهان

برگزاری دوازدهمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان اصفهان
دوازدهمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان با حضور معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حیدر قاسمی در دوازدهمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان اصفهان با اشاره به همکاری و هماهنگی برای مقابله با مشکلات و مسائل مرتبط شیوع ویروس کرونا گفت: با توجه به شتاب شیوع ویروس کرونا لازم است تمهیدات لازم برای مقابله با این ویروس انجام شود.

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار اصفهان خاطرنشان کرد: ستاد استانی مقابله با کرونا در اصفهان تشکیل شده که موضوعات مربوط به این بیماری در ابعاد مختلف مورد بررسی و تصمیم گیری‌های لازم  اتخاذ گردید، آگاهی بخشی به جامعه که با آرامش فعالیت‌ها انجام شود از جمله این تصمیمات است.

وی همچنین در خصوص دستور جلسه پیشنهاداتی مطرح کرد و افزود: تلاش شود در این مدت جلسات غیر ضروری برگزار نشود.

اصغر مختاری معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان نیز در این جلسه پس از بررسی مصوبات جلسه گذشته به قرائت دستور جلسه پیرامون ارائه گزارش از روند اقدامات انجام شده در خصوص پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس کرونا توسط همه اعضا و مدعوین و ارائه راهکارها و پیشنهادات درمورد دو موضوع لزوم ماندن در خانه و سفر نکردن پرداخت.

وی در ادامه دستورالعمل اطلاع رسانی واصل شده از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرائت کرد که بر اساس چگونگی اطلاع رسانی در استان‌ها برنامه‌ها و فعالیت‌های لازم در این خصوص مورد تاکید قرار گرفت.

در ادامه سایر اعضا و مدعوین به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود پیرامون دستور کار جلسه پرداختند و این جلسه با مصوباتی به پایان رسید.

خاطرنشان می‌شود، دوازدهمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان اصفهان با حضور دکتر نجیمی مدیرکل روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و مرضیه باقرصاد رئیس گروه رسانه و تبلیغات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان و سایر مدعوین ۲۲ اسفند در دفتر معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار اصفهان برگزار شد.

۲۲ اسفند ۱۳۹۸ ۱۳:۲۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید