اخبار

برگزاری اولین جلسه کمیته اجتماعی و اطلاع رسانی پیشگیری از ویروس کووید -۱۹ در نجف آباد

برگزاری اولین جلسه کمیته اجتماعی و اطلاع رسانی پیشگیری از ویروس کووید -۱۹ در نجف آباد
اولین نشست هم اندیشی در راستای مبارزه و پیشگیری از ویروس کووید -۱۹ در سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزرشی شهرداری نجف آباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نجف آباد از برگزاری اولین جلسه کمیته اجتماعی و اطلاع رسانی ستاد مدیریت بیماری کووید-۱۹ در نجف آباد خبر داد.

سید حسن لوح موسوی افزود: اولین جلسه کمیته اجتماعی و اطلاع رسانی پیشگیری و مبارزه با کرونا ویروس به دبیری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان با حضور نمایندگان آموزش و پرورش، نیروی مقاومت بسیج شهرستان، اوقاف و امور خیریه، اداره تبلیغات، شبکه بهداشت و درمان، ورزش و جوانان، ستاد اقامه نماز و شهرداران مناطق محتلف شهرستان به میزبانی مدیر عامل سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نجف آباد تشکیل شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نجف آباد در ابتدای جلسه با اعلام گزارش اقدامات این اداره در خصوص مبارزه با بیماری کرونا هدف از برگزاری این کمیته را پایش مستمر شرایط اجتماعی و تهیه بستر مناسب برای مشارکت عموم در رعایت اصول بهداشتی، ایجاد بستر مشارکت فعالان در عرصه های فرهنگی آموزشی مساجد و پایگاه های بسیج عنوان نمود.

وی همچنین برنامه ریزی در اطلاع رسانی برای مشارکت جامعه در برنامه های پیشگیری و کنترل بیماری و آموزش همگانی با رویکرد آرامش بخشی و امید آفرینی را از جمله وظایف کمیته اطلاع رسانی عنوان نمود.

در این جلسه در خصوص توزیع بروشور اطلاع رسانی بهینه در مناطق، اجرای دوره آموزش فضای مجازی مختص کانون های فرهنگی هنری مساجد، نصب بنر در ورودی های شهرستان توسط شهرداران مناطق با محتوای تعیین شده از طرف شبکه بهداشت و درمان، افزایش آگاهی هیات های مذهبی مبنی بر عدم برگزاری برنامه های علنی، برگزاری کلاس هاس آگاه سازی مجازی و... بحث و تبادل نظر شد.

۲۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۳:۲۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید