اخبار

دومین نشست خبری مدیر شبکه بهداشت و درمان نجف آباد با اهالی خبر و رسانه

دومین نشست خبری مدیر شبکه بهداشت و درمان نجف آباد با اهالی خبر و رسانه
دومین نشست اصحاب خبر و رسانه با مدیر شبکه بهداشت و درمان نجف آباد در شبکه بهداشت و درمان نجف آباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، دومین نشست خبری با اصحاب رسانه و مطبوعات شهرستان برای مقابله با ویروس کووید -۱۹ با حضور دکتر علیرضا غیور و جمعی از اصحاب خبر و رسانه در محل شبکه بهداشت و درمان شهرستان برگزار شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نجف آباد با اشاره به برگزاری دومین نشست خبری اصحاب خبر ور سانه با مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات دکتر علیرضا غیور و کارکنان شبکه افزود: هدف از برگزاری این نشست خبری را ارائه اقدامات انجام شده در راستای مقابله با ویروس کووید -۱۹ در شهرستان بود.
در ابتدای نشست رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان با بیان اینکه مهم ترین شرط مهم غلبه بر کرونا همکاری و همت همه جانبه مردم است به مهمترین اقدامات انجام شده این سازمان در خصوص پیشگیری و مقابله با کرونا اشاره نمود.

علیرضا غیور ضمن تشکر از مردم شهرستان‌های نجف آباد و تیران و کرون در همراهی با توصیه های پیشگیرانه از ابتلا به کرونا ویروس، بر لزوم فرهنگ سازی بیشتر در زمینه مقابله با کووید-۱۹ تأکید کرد.
وی ضمن ارائه گزارش تصویری از مهمترین اقدامات انجام شده برای پیشگیری و مقابله با ویروس کووید
۱۹ اظهار داشت: آموزش های لازم در زمینه بهداشت فردی و عمومی و پیشگیری از ابتلا به این ویروس، به صورت حضوری یا با توزیع پوستر، تراکت و لوح فشرده توسط همکاران پرتلاش در شبکه بهداشت به عموم اصناف و مراکز اداری،خدماتی و تولیدی شهرستان داده شده است.
وی با تقدیر از رسانه ها در انعکاس صادقانه نظرات گفت:
باید سعی شود در فضای مجازی از بزرگ نمایی و ایجاد هراس و نگرانی کاذب در جامعه پرهیز گردد و ما هم به وظیفه نظارتی و کنترلی خود در کنار سایر دستگاه های مسئول با قاطعیت و جدیت ادامه می دهیم.
دکتر علیرضا غیور در پایان ضمن تشکر از همکاری مردم و رسانه ها و تقدیر از ایثار پزشکان، پرستاران، کادر درمانی و عوامل بهداشتی، بار دیگر بر لزوم همکاری همه جانبه مردم و عدم حضور در محل ها و مراکز پرتردد تأکید کرد.

۲۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۳:۱۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید