اخبار

یادداشت رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نجف آباد به مناسبت روز شهداء

یادداشت رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نجف آباد به مناسبت روز شهداء
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نجف آباد به مناسبت روز شهداء پیامی به این شرح صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سید حسن لوح موسوی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی روز ۲۲ اسفند روز بزرگداشت شهداء را گرامی داشت.

در متن پیام آمده است:

بسم رب الشهداء والصدیقین

سردارم سلام

اکنون که در واپسین روزهای سال ودر آستانه روز شهدا به تصاویر شهدای مدافع خیره شده ام.

نقشه زیبای کشورم را در مقابل دارم. پرچمی سه رنگ به پهنای جغرافیای صورتم گویی سوار بر اسب های اصیل خیال به تاخت پیش می روم. به هوش باشم! می شنوم صدای میرزا با صدای امواج دریای خزر را و عطر شالی چنان عجین شده که هر ناظری را مدهوش می کند. درکمی دورترپا به پای مرزم می تازم. صدای زنگ به گوش می رسد تا در این دیار پهلوانان چرخی زده باشم. آری همچنان در راهم خسته اما..

از بیستون می شنوم تا دمی بیاسایم. در گذر از مرز زیبایم این صدا برایم آشناست. اما کجاست محمد تا آزادی شهر را ببیند وناخدای خورشید بندر ازشفق خلیج همیشه فارس این میراث نیاکان وشاهراه اصلی پارسایان ودلیران تنگستان تا فلق آن.

در سرزمین رستم دستان با جامه ای سپید انگار که این گونه برازنده من است به زانوی ادب در پیش امام غریبم سر بر آستان دوست می نهم و همچون آهویی مسحور از انوار قدسی آن امام همام می شوم. آنها همه وهمه برایم یک مفهوم دارد وآن ایران اسلامی است...

آری وطن! این خون کشوری، باکری، خرازی، کاظمی، شهریاری، تهرانی مقدم و حججی هاست که تورا همچون سروی سربلند واستوار نگاه داشته...

سردارم! از دلتگی هایم بگویم. هنوز یادمان فرودگاه آخرین پروازت به ملکوت را یادم هست. چه استوار کنار برادرت ابو مهدی ایستاده ای. چشمان نافذت ترس را بر دل دشمنانت می اندازد وگویا از وحشت، آنها رایارای رو در رو شدن با تصویر تو هم نیست.

سید مقاومت! این چه عزتی است که خدا به تو داده که هنوز منتقمین آزادی خواهت وهنوز برادران هم رزمت در جغرافیای نقشه مقاومت چه در لبنان،چه در عراق، چه در سوریه و چه در یمن، زینبیون را باوری بر گذ ر از آن نیست.

خدا را شاهد می گیرم که زمانی که وطن، پیکر پاکت را در آغوش گرفت، مرد، زن، پیر، جوان، خرد وکلان با هر منظر ودیدگاه را یارایی برای مقابله با بارش سهمگین طوفانی چشمانش نبود.

این چه عزتی است که تا مدتی دشمنانت حتی از آفتابی شدن ابا داشته وبرای اثبات بی طرفیشان در این قتال ناجوانمردانه دست وپا می زدند.

این چه عزتی است که همچون یاران کربلا سر بر آستان امام شهیدمان حضرت حسین ابن علی (ع) نهادی و کوله بار سفر روحانی ات را به سمت خورشید هشتم رهنمون ساختی.

آری سردارم زیارتت قبول باشد، البته که هست.

در نمازآخر این کلام آتش بر جانم انداخت وآن این بود " انالا نعلم منه الا خیرا "

آری به راستی کسی بود که از تو جز خیری چیزی شنیده باشد؟

 اکنون که پیکر پاکت در زادگاهت آرمیده وروح پاکت با شهدا و امام روح اله در جوار حق قرین گشته و به آرزوی دیرینه ات که آن همه برایش دعا نمودی رسیدی. سردارم تو را به حق برادرانت وبه دعای پاک زنان وفرزندان آزاد شده سوری وعراقی که تو آنان را ازدام داعش رهانیدی وبه خون پاک تو ویاران مظلومت قسم می دهم اگر چه هزاران بار نالایقم، اما از درگاه خداوند منان عزت دنیا وآخرت و شهادت در جوانی را برایم طلب نمایی.....

ملتمس دعای شما

سید حسن لوح موسوی

۲۶ اسفند ۱۳۹۸ ۱۳:۱۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید