اخبار

پیام رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نجف آباد به مناسبت روز شهردار

پیام رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نجف آباد به مناسبت روز شهردار
سید حسن لوح موسوی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نجف آباد در پیامی ۲۵ اسفند روز شهردار را به خانواده بزرگ شهرداری نجف آباد تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سید حسن لوح موسوی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نجف آباد در پیامی ۲۵ اسفند ماه سالروز شهادت مهدی باکری که در تقویم جمهوری اسلامی ایران به نام روز شهردار نامگذاری شده است را به خانواده بزرگ شهرداری و همچنین شهردار پر تلاش نجف آباد تبریک گفت.

لوح موسوی ضمن سپاس از نامگذاری سالروز شهادت شهید مهدی باکری به عنوان روز شهردار گفت: بدون شک نهادینه‌سازی فرهنگ مشارکتی و رضایتمندی شهروندان و دستیابی به شاخصه‌های توسعه یافته شهری، نیازمند عزمی راسخ و اراده ای قوی است تا با مدیریت و برنامه ریزی دقیق، توسعه همه جانبه را برای مردم یک شهر فراهم کند و این میسر نیست مگر با داشتن الگوی بی بدیل و جهادی همچون سردار سرافراز شهید مهدی باکری و تمام شهدای گرانقدرتاریخ انقلاب اسلامی.

اینجانب ۲۵ اسفندماه سالروز شهادت سردار شهید مهدی باکری فرمانده لشکر عاشورا را به همه شهرداران شهرستان تبریک و تهنیت گفته و توفیق تداوم خدمت صادقانه و جهادی و توام با اخلاص را از خداوند متعال برای ایشان خواستارم.

۲۶ اسفند ۱۳۹۸ ۱۳:۵۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید