اخبار

مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خمینی شهر

مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خمینی شهر
مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خمینی شهر در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، این جلسه با حضور حجت الاسلام و المسلمین معتمدی مشاور مدیر کل و مسئول امور شهرستان های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و محمود مسلم زاده فرماندار شهرستان خمینی شهر برگزار شد.

مسلم زاده در این جلسه با اشاره به موقعیت خمینی شهر به ظرفیت های خوب فرهنگی و هنری این شهرستان اشاره کرد و اظهار داشت: خمینی شهر همواره مامن و پرورش دهنده مفاخر، عالمان و بزرگان دینی،فرهنگی و هنری بوده است.

فرماندار خمینی شهر در ادامه گفت: این شهرستان با وجود ۲۳ هزار شهید در تمامی زمینه ها سرآمد است.

در ادامه این مراسم سید ابراهیم موسوی رئیس سابق این اداره ضمن ارائه گزارشی از وضعیت اداره و فعالیت های انجام شده، گفت: آنچه در مدت شش سال مسئولیت انجام شده حاصل بضاعت بنده و همکاران و نتیجه تعامل با دستگاه های شهرستان بوده است.

در ادامه این جلسه محمدحسین محمدی فشارکی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خمینی شهر گفت: خداوند را شاکر و سپاسگزارم که توفیق خدمت به مردم فرهنگ دوست شهرستان خمینی شهر را در این برهه پیدا کرده ام و امیدوارم بتوانم با استعانت از خداوند رحمان و همراهی و همکاری مسئولین شهرستان و اصحاب فرهنگ و هنر گام هایی در موضوع گسترش فرهنگ و هنر شهرستان بردارم.

در پایان این مراسم مسلم زاده فرماندار شهرستان ضمن قدردانی از تلاش های سید ابراهیم موسوی رئیس سابق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان، محمد حسین محمدی فشارکی را به عنوان سرپرست این اداره معرفی نمود.

۲۸ اسفند ۱۳۹۸ ۱۴:۱۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید