اخبار

دیدار سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان با رئیس اداره تبلیغات اسلامی خمینی شهر

دیدار سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان با رئیس اداره تبلیغات اسلامی خمینی شهر
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خمینی شهر با رئیس این اداره دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین کوچکی رئیس اداره تبلیغات اسلامی خمینی شهر ضمن تبریک و خوش آمدگویی به سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در سایه تعامل و همکاری بین دستگاه ها می توان به سمت برگزاری و اجرای برنامه های هدفمند فرهنگی و دینی قدم برداشت.

وی با اشاره به فعالیت های اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گفت: امیدواریم شاهد اتفاقات خوب بین دستگاهی و تعامل بهتری با مجموعه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان باشیم.

در ادامه این جلسه محمد حسین محمد فشارکی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گفت: سیاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تعامل با دستگاه های فرهنگی شهرستان است و در این میان تعامل و همکاری با اداره تبلیغات اسلامی با توجه به حوزه کاری و اشتراک فعالیت های این اداره با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از اولویت های این اداره است.

وی با شاره به فعالیت هیئات مذهبی و گروههای تعزیه گفت: هماهنگی این دو اداره و اتخاذ راهکارهای صحیح و اصولی به انسجام فعالیت این گروه ها کمک خواهد کرد.

۲۸ اسفند ۱۳۹۸ ۱۴:۱۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید