اخبار

برگزاری آخرین جلسه شورای معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در سال 98 با موضوع برنامه‌های فرهنگی در شرایط ویروس کرونا

برگزاری آخرین جلسه شورای معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در سال 98 با موضوع برنامه‌های فرهنگی در شرایط ویروس کرونا
آخرین جلسه شورای معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در سال 98 با موضوع برنامه‌های فرهنگی در شرایط ویروس کرونا با حضور مدیرکل و اعضای شورای معاونین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری در آخرین جلسه شورای معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در سال 98 گفت: خدا را شاکریم که سال 98 با تمام فراز و فرود و شیرینی و تلخی با سلامتی همکاران رو به اتمام است و لازم است در اینجا از همه همکاران که در طول سال برای ارتقای فرهنگ و هنر استان تلاش مجدانه داشتند تشکر نماییم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه سال 98 با شیوع ویروس کرونا در سطح کشور و دنیا رو به تلخی گذاشت که امیدواریم با توکل به خدا این تلخی به شیرینی اتمام شیوع این ویروس منحوس ختم شود، تصریح کرد: با وجود شیوع ویروس کرونا اما خدا را شاکریم که توانستیم پاسخگوی نیاز مخاطبان اداره بوده و با رعایت نکات بهداشتی در جبهه فرهنگ و هنر دست از تلاش برنداشته و فعالیت خود را ادامه دادیم.

وی با آرزوی سالی خوش همراه با سلامتی برای تمامی فعالان و اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه به ویژه کارکنان اداره کل و ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های استان اصفهان اظهار امیدواری کرد در سال جدید بتوانیم منشا اثر و خدمات ارزنده‌ای برای حوزه فرهنگ و هنر استان باشیم.

حجت الاسلام انصاری با بیان اینکه اصفهان به عنوان پایتخت فرهنگ، هنر و تمدن ایران اسلامی در دنیا شناخته می‌شود، افزود: توانمندی و قوت بخش‌های مختلف فرهنگی هنری استان بسیار خوب بوده و لازم است با تکیه به انسجام و همدلی بین بخش‌ها و دستگاه‌های مختلف از این توانمندی‌ها به عنوان فرصت برای ایجاد زمینه فعالیت استفاده نماییم.

خاطرنشان می‌شود، آخرین جلسه شورای معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در سال 98 با حضور مدیرکل و اعضای شورای معاونین 28 اسفندماه برگزار شد.

۲۸ اسفند ۱۳۹۸ ۱۵:۰۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید