اخبار

پیام تبریک رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل به مناسبت اعیاد شعبانیه

پیام تبریک رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل به مناسبت اعیاد شعبانیه
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل طی پیامی حلول ماه شعبان و اعیاد بزرگ شعبانیه را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سعید ضابطی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل طی پیامی حلول ماه مبارک شعبان و اعیاد شعبانیه را تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حلول ماه مناجات و دعا، ماه تهذیب و آمادگی برای میهمانی خدا که مزین به میلاد ستارگان آسمانی و باسعادت سه اختر فروزان از خاندان عصمت و طهارت، اعیاد خجسته‌ شعبانیه، میلاد با سعادت سلطان عشق حضرت سید الشهدا (علیه السلام) و روز پاسدار، امیر عشق حضرت عباس بن علی (علیه السلام) و روز جانباز و زیور صالحان حضرت سیدالساجدین(علیه السلام)  و روز آزاده را بر تمام محبان تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

در این ایام ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و دعای تعجیل فرج حضرت حجت بن الحسن (عج)، سلامتی و پیروزی برای تمام ملت سرافراز ایران از پیشگاه حضرت حق خواستارم.

اینجانب تشکر وافر دارم از همه کسانی که در روز‌های اخیر در حال تلاش شبانه روزی و پیگیر امور مقابله با ویروس کرونا هستند بویژه بسیجیان شهرستان که بدون هیچ چشم داشتی همچون گذشته در صحنه حضور دارند و مخلصانه در حال جهاد و مقابله با این ویروس هستند؛ جوانانی که شب و روز برای آنان معنا و مفهومی نداشته و ندارد.

از درگاه خداوند متعال سلامتی و سربلندی همه خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی را مسئلت دارم، ان شاءالله به برکت مجاهدت همه عزیزان و دعای مومنین بزودی شاهد نابودی این بلا و بیماری از سراسر جهان باشیم.

سعید ضابطی

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل

۹ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید