اخبار

برگزاری سیزدهمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان اصفهان

برگزاری سیزدهمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان اصفهان
سیزدهمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان و نخستین جلسه این شورا در سال 99 با حضور معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حیدر قاسمی در سیزدهمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان اصفهان با آرزوی صحت و سلامتی برای همه به ویژه پیشگامان حوزه بهداشت و درمان استان گفت: بحث درمان بیماری کرونا با حوزه بهداشت و درمان است اما در حوزه پیشگیری همه ما مسئول هستیم و موضوع اطلاع رسانی در این حوزه بسیار حائز اهمیت بوده و لازم است از همه دستگاه‌هایی که در این زمینه همکاری داشتند تشکر نماییم.

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار اصفهان با اشاره به لزوم اقناع فرهنگی اجتماعی در دوران کرونا و پسا کرونا، بر انتشار اخبار امیدبخش تاکید کرد.

حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری نیز در این جلسه با تبریک سال جدید و آرزوی صحت و سلامتی برای همه، از فعالان حوزه اطلاع رسانی که در فضای مجازی در زمینه پیشگیری از این بیماری به ایفای نقش می‌پردازند تشکر نمود و اظهار کرد: تعداد زیادی از هنرمندان استان و کشور با به راه اندازی پویش‌هایی در زمینه پیشگیری فعالیت‌هایی داشتند که از همگی آنها تشکر می‌کنیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با اشاره به بخش نامه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مبنی بر لزوم عدم چاپ روزنامه‌ها به صورت کاغذی خاطرنشان کرد: بر اساس این دستورالعمل روزنامه‌ها تنها مجاز به انتشار نسخه الکترونیک هستند.

طاهره چنگیز رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان نیز در این جلسه با بیان اینکه ورود بیماران به بیمارستان‌ها در هفته گذشته شیب صعودی نداشته است، گفت: لازم است آگاه سازی، همگام سازی و آهنگ برگشت به فعالیت‌ها به صورت تدریجی و بسته به شرایط استان با شفاف سازی اتفاق بیفتد.

در ادامه سایر اعضا به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود پیرامون دستور کار جلسه پرداختند و در ادامه جلسه با مصوباتی به اتمام رسید.

خاطرنشان می‌شود، سیزدهمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان اصفهان با حضور اصغر مختاری معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان اصفهان و سایر مدعوین 16 فروردین در استانداری اصفهان برگزار شد.

 

۱۶ فروردین ۱۳۹۹ ۱۳:۲۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید