اخبار

فعالیت‌های مؤسسه فرهنگی پژوهشی آل یاسین آران و بیدگل برای مقابله با ویروس کرونا

فعالیت‌های مؤسسه فرهنگی پژوهشی آل یاسین آران و بیدگل برای مقابله با ویروس کرونا
سعید ضابطی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل از مؤسسه فرهنگی پژوهشی آل یاسین بازدید کرد و از اقدامات این مؤسسه در مقابله با ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سعید ضابطی ضمن بازدید از مؤسسه فرهنگی پژوهشی آل یاسین و تبریک سال نو به اعضای این مؤسسه؛ از اقدامات این مؤسسه در مقابله با ویروس کرونا خبر داد و گفت: مؤسسه آل یاسین این شهرستان از ابتدای بحث شیوع ویروس کرونا، فعالیت های خود را در راستای کمک رسانی در بحث مبارزه با این بیماری آغاز نموده و 10000 ماسک تهیه و در اختیار شهروندان قرار داده است.

مدیر مسئول مؤسسه فرهنگی پژوهشی آل یاسین شهرستان آران و بیدگل نیز در این بازدید ضمن اشاره به تعطیلی جلسات این مؤسسه در طول یک ماه گذشته افزود: تقاضا داریم شهروندان در امر مهم مقابله با این ویروس ما را حمایت کنند و با در خانه ماندن از آسیبهای بیشتر به جامعه مسلمانان جلوگیری کنند.

سید محمدعلیزاده ادامه داد: انشاءالله خداوند متعال به همه عزیزانی که در جای جای این نظام مقدس برای مقابله با این ویروس زحمت می کشند صد در دنیا و صد در آخرت اجر جزیل عنایت فرماید.

خاطرنشان می شود، مؤسسه فرهنگی پژوهشی آل یاسن این شهرستان از سال 1395 فعالیتی مستمر داشته است.

۱۶ فروردین ۱۳۹۹ ۱۳:۲۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید