اخبار

یادداشت رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نجف آباد به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر (علیه السلام)

یادداشت رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نجف آباد به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر (علیه السلام)
سید حسن لوح موسوی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نجف آباد در پیامی سالروز میلاد حضرت علی اکبر (علیه السلام) و روز جوان را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سید حسن لوح موسوی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نجف آباد در پیامی فرارسیدن میلاد حضرت علی اکبر (علیه السلام) و روز جوان را تبریک گفت.

در متن پیام آمده است:

روز جوان فرصت مغتنم و مناسبی است تا یادی کنیم از جوانان این مرز و بوم که با تاسی از حضرت علی اکبر (علیه السلام) تاریخ ساز حماسه کربلا با فداکاری و دلاورمردی خود در برهه های مختلف این خاک، از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تا دوران حماسه هشت سال دفاع مقدس، دفاع از حرم و ادوار پر نشیب و فراز ایران اسلامی گرانبهاترین مطاع خویش را در راه وطن فدا نمودند و امروز نیز همزمان با شیوع بیماری کرونا جوانان همواره در حال خدمت رسانی چه در جبهه سلامت و چه در کنار مردم و با مردم هستند و نقش مهم و به سزایی در آگاهی بخشی، خدمت رسانی و یاری رسانی ایفا می نمایند.

بدون شک سربلندی، اقتدار و اعتلای این سرزمین مدیون جوانانی است که با صلابت تمام در راه وطن ایستادگی نمودند چرا که از بهترین و طلایی ترین فرصت عمر خود که همان جوانی است گذشتند و جاودانگی و بقای ابدی را به ارمغان آوردند.

اینجانب ضمن سپاس از زحمات بی دریغ جوانان این مرز و بوم و اهالی فرهنگ و هنر بالاخص جوانان این شهرستان، میلاد حضرت علی اکبر(علیه السلام) و روز جوان را تبریک عرض می نمایم و امیدوارم مسئولین جامعه نقش موثر این پتانسیل های ارزشمند و فعال جامعه را نادیده نگیرند و به ایشان بها دهند تا ایران اسلامی همواره به قله های رفیع تعالی و فرداهای روشن در تمام زمینه ها دست یابد.

۱۶ فروردین ۱۳۹۹ ۱۳:۴۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید