اخبار

اجرای برنامه زنده هنرمندان پیشکسوت تئاتر آران و بیدگل به مناسبت روز ملی هنرهای نمایشی

اجرای برنامه زنده هنرمندان پیشکسوت تئاتر آران و بیدگل به مناسبت روز ملی هنرهای نمایشی
به مناسبت روز جهانی تئاتر و روز ملی هنرهای نمایشی هنرمندان پیشکسوت تئاتر شهرستان آران و بیدگل، برنامه زنده ای را از طریق فضای مجازی اجرا کردند.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سعید ضابطی روز جهانی تئاتر و روز ملی هنرهای نمایشی و در تقارن با بهار طبیعت، به هنرمندان حوزه هنرهای نمایشی، نویسندگان، کارگردانان این شهرستان تبریک گفت و اظهار داشت: زمانی جامعه از لحاظ مادی، معنوی و فکری به کمال میرسد، که هنر در او رشد پیدا کند. اکنون جامعه بیش از هر زمان دیگر به همراهی اهالی فرهنگ، هنر و رسانه نیاز دارد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل افزود: به جهت گسترش و شیوع ویروس کرونا و به دلیل ممنوعیت تجمعات، برای حفظ سلامت و جلوگیری از ابتلا به این بیماری جدید، بسیاری از فعالیت‌های فرهنگی و هنری جامعه تحت الشعاع قرار گرفت و بزرگداشت روز جهانی تئاتر و هنر نمایش و دیدار با هنرمندان پیشکسوت و فعال نیز از این قائده مستثنی نبود.

مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد مقابله با ویروس کرونا شهرستان آران و بیدگل هدف از اجرای این برنامه زنده را ایجاد شادی، نشاط و سرگرمی و پر کردن اوقات فراغت برای شهروندان عزیز شهرستان که در قرنطینه خانگی به سر می برند و نیز بزرگداشت روز ملی نمایش عنوان کرد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل ادامه داد: همزمان با بزرگداشت روز جهانی تئاتر که به قدرت و ارزش صحنه نمایش تأکید می کند برنامه زنده و شاد با حضور دو تن از پیشکسوتان و پرتلاشان عرصه نمایش این شهرستان، مجید نظیمی آرانی و زهرا غنی بیدگلی در برنامه هنرمندان از طریق فضای مجازی در قالب گفتگوی صمیمانه و بیان خاطرات از دوران فعالیت در حوزه نمایش پرداختند و همچنین از مردم فهیم شهرستان درخواست کردند تا با همراهی و همکاری با دستگاه های اجرائی در قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا مشارکت داشته باشند.

ضابطی با آرزوی موفقیت برای همه این عزیزان اظهار امیدواری کرد: با همدلی، همکاری و اقدام و عمل جدی و با گسترش و تولید نمایش های فاخر و اهمیت دادن به ذائقه مخاطبین بتوانیم در جهت توسعه و اعتلای فرهنگ و هنر این شهرستان مؤثر باشیم.

۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۱۳:۰۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید