اخبار

اجرای برنامه زنده در فضای مجازی به مناسبت بزرگداشت روز جوان در آران و بیدگل

اجرای برنامه زنده در فضای مجازی به مناسبت بزرگداشت روز جوان در آران و بیدگل
مراسم گرامیداشت میلاد با سعادت حضرت علی اکبر (علیه السلام) و بزرگداشت روز جوان با حضور هنرمندان جوان این شهرستان در برنامه زنده هنرمندان در فضای مجازی برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سعید ضابطی ضمن تبریک میلاد حضرت علی اکبر(علیه السلام) و روز جوان به جوانان به خصوص اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه جوان و فعال شهرستان، اظهار کرد: با توجه به اینکه تعداد زیادی از جمعیت کشور را جوانان تشکیل می‌دهند و سرمایه‌گذاری روی جوانان، همواره بهترین و بیشترین بازده را دارد لذا روز جوان به عنوان بهترین فرصت برای معرفی و شناسایی استعدادهای جوانان نخبه، فعال و هنرمند شهرستان است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل افزود: بسیاری از فعالیت‌های فرهنگی و هنری از جمله بزرگداشت روز جوان و دیدار با جوانان فعال شهرستان به دلیل ممنوعیت تجمعات، برای حفظ سلامت و جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا تحت الشعاع قرار گرفت.

مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد مقابله با ویروس کرونا شهرستان آران و بیدگل، هدف از اجرای این برنامه زنده را بزرگداشت روز جوان و ایجاد شادی، نشاط و سرگرمی و پر کردن اوقات فراغت برای شهروندان عزیز شهرستان که در قرنطینه خانگی به سر می برند عنوان کرد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل ادامه داد: همزمان با بزرگداشت روز جوان برنامه زنده ای در فضای مجازی با حضور دو چهره جوان هنرمند شهرستان سرکار خانم زینب دلداده جوان قهرمان مسابقات اتومبیل رانی و مریم سلمانی، بازیگر، کارگردان، نویسنده تئاتر و فعال حوزه نمایش در قالب گفتگوی صمیمانه و بیان خاطرات از دوران فعالیت خود پرداختند.

۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۱۳:۰۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید